PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32280}
7,1 605
ocen
7,1 10 1 605
Spotkałem nawet szczęśliwych Cyganów
powrót do forum filmu Spotkałem nawet szczęśliwych Cyganów

beczka smiechu i pierza

ocenił(a) film na 9

Nie-za-długi pierwowzór filmów typu Czarny Kot Biały Kot Kusturicy. Cygańskie naturszczyki, skrzeczące dziadki, jugole-mafiozi no i oczywiście historia miłosna na serbskiej wiosce. Jest też dużo o handlu pierzem. Genialne.

ocenił(a) film na 10
rraff

Rewelacja.warto zobaczyć z czego zrzynał(inspirował się?)Kusturica w swoich"cygańskich"filmach.dużo ładnych scen(wszechobecne pierze) i muzyki-cygańsko-knajpianej i cerkiewnej.świetne aktorstwo.całkowity brak holywoodu.autentyczność, humor, mądrość

szymon816

a ja się Was pytam: skąd wzięliście ten film..? strasznie bym chciała go zobaczyć. jaram się wszystkim, co cygańskie :)

martuss

ja tez strasznie chcialabym go obejrzec!

ocenił(a) film na 7
torensia

cda pl

martuss

obejrzalem 40 min, i choc lubie Kusturice, to na filmie wynudzilem sie jak cholera.

ocenił(a) film na 7
MAKARON

słabszy od "czas cyganów" ale i 20 lat starszy i w kolorze . moja ocena 7/10

ocenił(a) film na 9
martuss

Wszystkim?

ocenił(a) film na 6
rraff

Widać że film ma już trochę lat , wg mnie nie jest tak świetny jak filmy Kusturicy , jak ktoś jest fanem klimatów cygańskich to może obejrzeć ale mi aż tak bardzo się nie podobał , mało miał fajnych dialogów komediowych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones