PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=572567}

Stacja szyfrująca

The Numbers Station
5,4 5 520
ocen
5,4 10 1 5520
Stacja szyfrująca
powrót do forum filmu Stacja szyfrująca

Bardzo dobre kino

ocenił(a) film na 8

szpiegowskie bez wielkich fajerwerkow proste i na temat, Pan Cusack ze smutna mina daje jak najbardziej rade to samo dotyczy reszty obsady. Krotko na temat i bardzo rzetelnie i tak ma byc! 8/10

ocenił(a) film na 8
fari

Dobrze że najpierw obejrzałem a dopiero potem sprawdziłem ocenę, bo pewnie ominąłbym ten film.

ocenił(a) film na 8
fari

Kolejne amerykańskie filmidło z rodzaju czy to thriller czy nie thriller !!!?, z jakąś tam akcją od czasu do czasu. SĄ JEDNAK DWIE PEREŁKI W TYM FILMIE I ZA NIE DAJĘ TEMU FILMOWI OCENĘ GENIALNY CZYLI 10/10 : po pierwsze, kiedy to panienka od szyfrowania mówi .....koordynujemy ruchy wojsk w Afganistanie, nielegalną operację o której nie wie nawet ONZ - MY O TYM, TAK PO CICHU, WIEMY, ŻE AMERYKAŃCE MAJĄ WSZYSTKICH I WSZYSTKO W D...E, ale żeby tak oficjalnie poprzez film - nowy Snowden nam się objawił. No i po drugie ...kiedyś służyłem k.....m, którzy zniszczyli ci życie - zmieniłem pracodawców, to też k....y ale lepiej płacą, oni nas łamią, zmieniają w potwory.Amerykańce to najbardziej zmanipulowany naród świata - tak myślałem do tej pory a tu takie dwie perełki - no ! no ! no !!!

ocenił(a) film na 5
fari

Świeże spojrzenie na kino szpiegowskie.
Oryginalna sceneria oraz intryga.
Akcja nie polega na rozwalaniu zbirów w stylu Jamesa Bonda.

ocenił(a) film na 8
fari

W pełni się zgadzam. Dobrze że obejrzałam, w tym wypadku nie sugerując się średnią oceną.

fari

Historia nie jest spójna i niestety nieautentyczna, każdy trochę myślący człowiek znający się nieco na technologi będzie płakał ze śmiechu, straszny gniot, 5/10 max.

FxJ

Oglądasz chyba nie te gatunki filmów, przerzuć się na filmy dokumentalne - tylko tam obejrzysz naprawdę autentyczne historie.

ocenił(a) film na 8
FxJ

Jednak opiera się na realnych stajach numerycznych jakie i w PL mamy :)

unpxre

http://zaufanatrzeciastrona.pl/post/odkryto-lokalizacje-polskiej-stacji-numerycz nej-pod-warszawa/

ocenił(a) film na 8
FxJ

przez ten właśnie art obejrzałem ten film :)

fari

no coz, rola Cusaka nie wymagala zbyt duzo do zagrania, nt reszta obsady, czyli pani szyfrantka/blondynka, hmmmmmmmm.... tym razem stereotyp jest jak najbardziej trafny, kiepsko, bardzo........ moim zdaniem

ocenił(a) film na 6
fari

Całkiem niezły, typowa strzelanka z małą zagowzdką ;-) Widać, że nisko budżetowy, ale scenariusz ciekawy, akcja się toczy, spoko się ogląda.

ocenił(a) film na 3
fari

No prosze, "szpiegowskie"? Chyba zartujesz, "szpiegowszczyzny" byla tu moze szczypta. Gniot kina akcji, powolny, wtorny, bez napiecia i zagrany na "jeden wyraz twarzy" kazdego aktora.

fari

Daj namiary na dilera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones