PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506526}

Strażnicy i zabójcy

Shi Yue Wei Cheng
6,4 938
ocen
6,4 10 1 938
Strażnicy i zabójcy
powrót do forum filmu Strażnicy i zabójcy

Po nie jednym hollywoodzkim filmie byłem mocno zdegustowany, a tu już kolejny made in china (Hong Kong już chiński) - dobry film. Malutki epizod z historii, a fabuła mocno rozbudowana wokół wątku - już to setki razy widzieliśmy, ale nie w takim wykonaniu.
Dobra, czas teraz poszperać i sprawdzić jak to było naprawdę.

AbeTome

Hong Kong nie jest Chiński. Hong Kong to teren 'specjalnej administracji' wolny od rządów Chińskich (jedynie policja jest chińska). Dlatego przy filmach często jest napisane Produkcja : Chiny, Hong Kong. Zgodzę się jednak, że robią coraz lepsze filmy :)

kudlaty_23

polecam Yip Man

ocenił(a) film na 5
Holek94

dodał bym również: Niewidzialny cel, Nieustraszony, Baramui Fighter, Legendarna pięść, Strefa śmierci, Czarna Maska; a z kryminałów polecam: Ujrzałem diabła ;)

ocenił(a) film na 7
fijal87

jak dla mnie to w kategorii sztuki walki to chiny na czele i nie tylko w tej kategorii a hollywood liże dupe szkoda że chiny nie robią tyle filmow co stany ...

ocenił(a) film na 7
JzcMra

jestem po seansie i jako kategoria akcja taki se , sztuki walki na takim sobie poziomie ale dramat z tego niezły , a ten sługa co biegał z tą rikszą (czy jak to sie nazywa) to masakrycznie fajna kreacja super pokazał poświęcenie i takie tam ... fajny film (chociaż troszkę przynudzał i dopiero pod koniec się rozkręcił to i tak fajny ) polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones