PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680220}

Strefa nagości

Nude Area
4,8 2 011
ocen
4,8 10 1 2011
6,6 12
ocen krytyków
Strefa nagości
powrót do forum filmu Strefa nagości

Pewnie na upartego dałoby się zinterpretować ten film jako głęboką sztukę, JAKIŚ sens za sobą niesie. Jak dla mnie wyglądał jak na zaliczenie zajęć na studiach z kulturoznawstwa. Jeżeli ktoś się jednak skusi, polecam przyspieszyć x4 - całe szczęście nie ma dialogów, sceny są bardzo przeciągnięte więc i tak da się swobodnie poprzyglądać i w kółko lecą tylko 2 melodie, więc nic się nie traci. A zyskać można 60 minut!

ocenił(a) film na 2
karma1

I to jest recenzja adekwatna do wartości filmu. Wcześniej zobaczyłem "Medical Girl" Vermuta, film nowocześnie kręcony, problemowy, niedopowiedziany.. Cóż za przepaść na korzyść Hiszpana!

ocenił(a) film na 3
Krzypur

*Magical Girl.

ocenił(a) film na 3
karma1

To sztuka tak głęboka, że prawie sięga dna. Ciekaw jestem, czego metaforą był kilkakrotnie pokazany na dachu budynku wirujący wiatrak klimatyzacji.

ocenił(a) film na 5
Kung_Fu_Master

Tez wlasnie zastanawialam nad tym wiatrakiem...

ocenił(a) film na 5
karma1

Przekombinowany film. Muszę jednak stwierdzić, że brak dialogów pogarsza jeszcze odbiór tego filmu.

karma1

Skoro mowa o tych dwóch melodiach - ciekaw jestem, co to za piosenki, w jakim języku są śpiewane i przez kogo. Masz może takie informacje?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones