PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33898}

Strzał w serce

Shot in the Heart
6,1 275
ocen
6,1 10 1 275
5,7 3
oceny krytyków
Strzał w serce
powrót do forum filmu Strzał w serce

film jest nudny i przerażająco się dłuży... na pewno nie polecam go oglądać po nieprzespanej nocy... ja go oglądałam w Instytucie Sztuk Audiowizualnych UJ podczas szkolnego wyjazdu na tegoroczny Krakowski Festiwal Filmowy(po pierwszej wycieczkowej nocy:P)...może i ten film posiada głębię, ale moja klasa zasypiała na siedząco...młodemu odbiorcy bardzo trudno wczuć się w przedstawioną historię... Ale mnie się podobał nawet:)

Integral_Wingate

Oh, ja oglądałem większość filmów baaardzo zmęczony i też były kiepskie ohh, baaardzo się dłużyły. Oh róbcie proszę krótkie filmy to wtedy będą dobre. Będę je wtedy oglądać na Festiwalu Super Prestiżowych Wartościowych obrazów audiowizualnych i ocenię je pozytywnie bez względu na treść bo mnie nie znudzą :) Stary, skup się: ściągnij film z netu, wyśpij się, obejrzyj i wydaj konkretną opinię. Merytoryczną i spójną ,bez samochwały gdzie to nie jeździsz i jak bardzo to nie byłeś znudzony. Jak Ci coś przeszkadza to zamknij się w jakimś cichym pomieszczeniu i oglądaj na smartfonie czy na czym tam chcesz. Skup się. Nadążaj. Odbieraj indywidualnie. Bez snobizmu i sztucznej inteligencji. Zdrowia życzę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones