PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644473}

Sugar Man

Searching for Sugar Man
7,7 70 707
ocen
7,7 10 1 70707
7,2 27
ocen krytyków
Sugar Man
powrót do forum filmu Sugar Man

Czyste piękno. Czyste, bo nieskalane brudem świata. Chociaż się o nie otarło, to nie pozwoliło mu wniknąć. Niesamowite.
Niepojęte jak bardzo ten człowiek jest inny i niepodobny do ludzi, których spotykasz, do ludzi, którzy żyją życiem, które nie było, którzy na otoczeniu lub sobie wyładowują frustrację niespełnienia. Nierzeczywiste.
Jak można być tak skromnym i spokojnie nieść swój los, ale nie dźwigać męczeńsko krzyż, nie uginać karku i miotać pod nosem przekleństwa, lecz zwyczajnie nieść, bo jarzmo jest słodkie, a brzemię lekkie.
Nie będę obiektywna. Nie mogę.
Zakochałam się w Nim. Jest urzekający urokiem, któremu nie chcę się oprzeć. Jestem zakochana w Jego człowieczenstwie. Rozbiło mnie na małe topniejące kawałki.
Zakochałam się w tej historii. Jest tym cudowniejsza, że realna. Chwilami powolna, wydaje się, że nie wiedząca dokąd zmierza, ale i w tej swojej niefrasobliwości jest naturalna. Subtelna. Piękna. Ciepła.
Mam nadzieję, że powrót do reality będzie trwał i trwaaał.
Czego i Wam życzę.

stars1_2

Piękny komentarz!

ocenił(a) film na 9
seep90

Dziękuję (; Usiłowałam schwytać impresję duszy poruszonej tym co zobaczyła ^^

stars1_2

Obejrzałem wczoraj i mam podobne odczucia. Cudowna historia!

ocenił(a) film na 9
stars1_2

Ja też jestem nim zauroczona. To tak zwana stara dusza - mędrzec - filozof - artysta. Wspaniały człowiek. Moim zdaniem ofiara politycznej poprawności i pazerności. Może wcale nie ofiara, może dzięki temu pozostał sobą??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones