PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644473}

Sugar Man

Searching for Sugar Man
7,7 70 725
ocen
7,7 10 1 70725
7,2 28
ocen krytyków
Sugar Man
powrót do forum filmu Sugar Man

Niestety nie potrafię ocenić, wyłączyłam po 35 minutach, taki był dla mnie nudny, nieciekawy, i nie mogłam wytrzymać.
Sam pomysł - bardzo fajny. Ale nie mam pojęcia co było dalej i jak się skończyło. Powieki mi opadały całe te 35 min,
wkońcu się poddałam.

Film jakby dokument, bo wypowiadają się o nim różne osoby. Siedzą wygodnie w fotelu w jakimś studio / w domu i
jakby dziennikarz ich pyta o piosenkarza. Innym razem na ulicy zatrzymuje kogoś - pyta o tego piosenkarza, i ta osoba
opowida że np był biedny i pracował przy dachach, itp. Tyle wytrwałam.
Moi znajomi - zachwycają się tym filmem, i mówią że zakończenie jest jakieś zaskakujące - nie wiem, nie dotrwałam.


taka moja opinia. nietsety do mnie te kino nie trafiło.
Aha, i muzyka świetna oczywiście, samego piosenkarza.

ocenił(a) film na 8
Friese

straciłaś tylko jedną z fajniejszych prawdziwych historii nagrodzoną wieloma nagrodami, twój wybór :) ...

ocenił(a) film na 6
mieszkoxxx

No byt wiele to on nie stracił, bez przesady ..

ocenił(a) film na 8
Friese

Jakby dokument? TO jest dokument.

Friese

Film był późno w tv, fakt. Bardzo chciałam obejrzeć, ale podobnie jak Ty odpadłam po pół godz. Jednak nie dlatego, że film był nudny i nieciekawy, byłam po prostu zmęczona. Następnego dnia znalazłam film online i obejrzałam w całości, ponieważ zaciekawiła mnie historia tego człowieka, o którym wcześniej nie słyszałam. Nie stanę się pewnie nagle jego fanką choć spodobało mi kilka utworów, ale uważam, że warto dotrwać do końca, to dobry dokument.

ocenił(a) film na 9
Friese

Uwielbiam czytać takie komentarze jak ten... "Bo panie, polskie filmy takie są- nic sie nie dzieje..." No faktycznie w tym filmie se siedzo i nic sie nie dzieje, żadnej akcji, nie gonio sie, nie zabijajo sie no panie kiepski film. Pozdrawiam :-)

ocenił(a) film na 7
Friese

"Film jakby dokument, bo wypowiadają się o nim różne osoby."

Ja pier...

ocenił(a) film na 7
Friese

Wyłączyłaś, nie potrafisz ocenić ale... WYPIERDZIEĆ temat na FW potrafisz, masz na to czas i nie nudzi cię to...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones