PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=667468}

System

Child 44
6,7 47 673
oceny
6,7 10 1 47673
5,5 10
ocen krytyków
System
powrót do forum filmu System

Niestety pierwsze recenzje studzą mój zapał na ten film, chyba jednak coś nie poszło :/ Nie kieruję się ślepo ocenami krytyków ale 33% z 22 recenzji na Rottentomatoes to już jednak przesada..

ocenił(a) film na 8
Emeph

Recenzje sa lipa choc wskazuja ogulnie czy film jest dobry czy zly ale nie okreslaja dokladnie jak zly albo dobry jest dany film lepiej sie sugerowac ocenami ludzi a najwazniejsze jest wlasne.subiektywne odczucie. A ja wole obejrzec film slaby ktory chce zobaczyc a nie wybrany prze krytkow dobry film ktorego nie chce

michal055

No film i tak trzeba obejrzeć żeby samemu ocenić, to wiadomo :D Ale recenzje jednak o czymś mówią, szczególnie tak przytłaczające - obecnie na rotten ma 26% i ciągle leci w dół...

ocenił(a) film na 8
Emeph

No I dojdzie zaluzmy do zera I co to powinnien miec tez zero z ocen od widzow a bedzie przykladowo powyzej sredniej np6,5 to trzymajac sie procentow 65% bedzie ja to tak widzie I niepodoba mi sie to

michal055

A możesz teraz po polsku?

ocenił(a) film na 8
youzwa86

Chodzi o tresc czy forme

michal055

O całokształt. Mógłbyś zacząć od znaków interpunkcyjnych, choć w tym przypadku i one wszystkiego nie rozjaśnią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones