PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754595}
3,0 8 009
ocen
3,0 10 1 8009
3,3 20
ocen krytyków
Szatan kazał tańczyć
powrót do forum filmu Szatan kazał tańczyć

Galerianki 3

ocenił(a) film na 1

zapewne kolejny film o tym jaka ta dzisiejsza młodzież jest zdemoralizowana hurr durr

nevellie

Ten chyba bardziej jednak dotyka starszego pokolenia, celuje w 20-30 latki, więc już nie takie galerianki ;)

mabrzog

w sumie Galerianki powstały 8 lat temu więc pasuje jako to samo pokolenie, tylko dziś już starsze

nevellie

nie wszyscy są święci, a tu pokazny jest świat młodej dziewczyny, która za wcześnie odniosła sukces i nie radzi sobie z życiem, co teraz jest częstym zjawiskiem

Filomena00

Częstym zjawiskiem? Jak często widujesz Polki, które za szybko odnoszą sukces i nie radzą sobie z życiem?
Popieram komentarze powyżej, kolejna szmira jojcząca o tym, jak źli są milenialisi.

Sidance

ja to chyba bardziej odbieram jako ukazanie niebezpieczeństwa związanego z takim szybkim i intensywnym życiem, gdzie łatwo się zagubić, zwłaszcza w swoich odczuciach i potrzebach.

martalow

tez tak do tego podchodze, nie jest to gloryfikacja ale przestroga dla tych, którzy sa uzależnieni od fejs i ista, co obecnie jest powszechne

Daria1983

zdecydowanie, insta, snapchat i inne apki są na porządku dziennym i wiele ludzi traktuje je niestety niemalże jak prawdziwe życie

Sidance

a widziałeś film ? gdyby tak było wiedziałbyś, ze film nie jest nastolatkach, ale o dorosłej kobiecie, ale wiadomo w tym kraju tylko facet może się bawić cale życie, pisze to mimo , że sam jestem facetem i wkurza mnie stereotyp "świętej kobiety", pokazanie zupełnie innego oblicza okazuje się od razu dla wielu nie do przyjęcia

Sidance

W punkt!!
coraz częstszym zjawiskiem jest chęć bycia popularnym (!!) na "fejsie" ,na "Insta" ,a to jeszcze daleka droga do soiągnięcia sukcesu wśród mlodych ludzi. Nie mylcie pojęć.

bbhome

Zdecydowanie! I niestety jest to też niebezpieczna droga, jak to dobrze widać w filmie.

Sidance

jest ich coraz więcej niestety, ale mim zdaniem rezyserka przede wszystkim pokazuje złudny świat życia na pokaz, a to dotyka najmłodszego pokoelnia

Filomena00

wielu młodych nie wyobraża sobie życia bez fejsa, insta, kto nie korzysta nie żyje

Filomena00

Niestety coraz wcześniej pozwala się dzieciom na social media i generalne 'życie' w internecie. To straszne, bo o wiele ważniejsze są prawdziwe relacje w 'realu', a wszystkie negatywy życia na pokaz właśnie można w filmie dobrze zobaczyć

czeresniak2690

też miałem takie wrażenie, film obejrzeć ku przestrodze

nevellie

Czytam sobie komentarze i po niektórych z nich tak bardzo widać, że są pisane przez klakierów (biadolenia typu "w dzisiejszych czasach coraz bardziej coś tam"), że radziłabym pani Rosłaniec skończenie z wynajmowaniem klakierów - przy "Bejbi Blues" się nie powiodło, nie powiedzie się i tutaj.

nevellie

Ten film w sumie równie dobrze mógłby mieć tytuł "Posłuchałam szatana", i dobrze oddawałby to, co zrobiła reżyserka. :) Szatan kazał reżyserce tańczyć, to ona go posłuchała i tańczyła, jak jej szatan zagrał.
https://www.youtube.com/watch?v=mIU8l_qPzAQ

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones