PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=179}

Szeregowiec Ryan

Saving Private Ryan
8,1 651 537
ocen
8,1 10 1 651537
7,7 41
ocen krytyków
Szeregowiec Ryan
powrót do forum filmu Szeregowiec Ryan

K

ocenił(a) film na 10

Najlepszy film wojenny ever, takie jest moje zdanie i stawiam dwie bańki, że znajdzie się 30 userów
którzy się pod tym podpiszą.

ocenił(a) film na 10
jazdowicz2666

i jak? Dla mnie rewelacyjny, właśnie skończyłem go oglądać (kolejny raz) i biorąc pod uwagę, że ten film ma ponad 20 lat to jest mega! Nakręcony w 1998 roku, daaawno temu, a nawet dziś wygląda super.

ocenił(a) film na 7
andolinis

Właśnie też skończyłem oglądać,jak dla mnie pierwsze 30 min filmu zasługuje na 10.Niestety z czasem nie mówię że był o wiele słabszy,ale stracił na jakości,mianowicie denerwowało mnie zachowanie niektórych żołnierzy,bo o ile Hanks zagrał na miarę swoich możliwości,to jego podwładni tymi swoimi żartami i zakładami podczas gdy obok ginęło mnóstwo żołnierzy zachowywali się jak gimnazjaliści którzy poszli walczyć dla szpanu tylko.Dopiero później jak odnaleźli szeregowca Ryana akcja znów nabrała jakości,choć te sceny z tym tłumaczem młodym trochę mnie śmieszyły,szczególnie jak bał się rozwalić jednego szwaba,po tym jak ten zabił jego kumpla,a chwile później wziął na celownik kilku szwabów naraz i kazał im spadać ;).Ale ogólnie jak na tamte czasy film sprawnie i realistycznie zrobiony.Podobało mi się również na plus,mianowicie (spoiler),że nie zrobili z Hanksa super bohatera Rambo który za wszelką cenę musiał przeżyć,i go uśmiercili.Ogólnie rzecz biorąc film godny obejrzenia,choć raz w życiu ;)

Kadente

Polecam oglądać na https://cdafilmy.online

ocenił(a) film na 10
Kadente

Chyba Was suty swędzą, Ocalony jest 10 razy lepszy, chociaż pod tym też dałem 10

ocenił(a) film na 10
Kadente

No...nie wiem czy najlepszy ale jeden z na pewno.Chyba najlep

ocenił(a) film na 2
Kadente

Ta bajka dla dzieci najlepsza.
Hihihihi.

użytkownik usunięty
Kadente

Na ponad pół miliona użytkowników, który oceniły ten film, że jak się aż całe trzydzieści z nich podpisze pod Twym postem, to o czymś niby świadczy? Ty tak serio?

ocenił(a) film na 2
Kadente

Chyba w kategorii bajeczka dla naiwnych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones