PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=763312}
7,3 128 621
ocen
7,3 10 1 128621
6,3 31
ocen krytyków
Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej
powrót do forum filmu Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej

Co to ma znaczyć taka adnotacja w napisach? Na taką notę to zasługiwałaby Meryl Streep :P
Ktoś może mi rozjaśnić?

ocenił(a) film na 8
CzegoNieWidac

Też zwróciłem uwagę i nie wiem co to miało oznaczać. Teraz czekam już tylko na udział specjalny braci Mroczków

ocenił(a) film na 8
CzegoNieWidac

Też mnie to zainteresowało :). Jak dla mnie są dwie możliwości: że zagrał za darmo / w co nie wierzę/, albo za podwójną stawkę.

ocenił(a) film na 8
CzegoNieWidac

Zgodzę się z Twoim pytaniem, też mnie to zastanowiło. Ale fakt, jego udział w tymf filmie rzeczywiście jest dość "specjalny" ;) I tak się cieszę, że w tej roli nie obsadzili Karolaka. Film spadłby gwiazdkę niżej, w mojej osobistej ocenie, rzecz jasna.

ocenił(a) film na 8
CzegoNieWidac

Bo to miało oznaczać, że Borys Szyc pokaże, że umie grać! I o dziwo, tu pokazał. Tak trzymać!

ocenił(a) film na 4
CzegoNieWidac

Nie dasz Borysa Szyca w dzisiejszym filmie do jakiejśtam zwykłej roli dwuscenowej bez takiej adnotacji. Borys Szyc to dzisiaj jest po prostu ktoś!

ocenił(a) film na 9
CzegoNieWidac

Gdyby Meryl Streep tu występowała. :-)

ocenił(a) film na 6
CzegoNieWidac

Tak to przesada. Specjalny udział to może mieć: Franciszek Pieczka, Bogusław Linda, Jerzy Stuhr, Marek Kondrat. Borys Szyc to zdecydowanie nie jest ta liga.

ocenił(a) film na 6
mat_queen

Bogusia też bym nie wsadzał do tego towarzystwa. Szyc w tym filmie, jak się mu to często zdarza, przeciętnie. Sam film ciekawy i mocno przybliżył mi postać tak kontrowersyjnej postaci jaką była Wisłocka. Dziwię się, że ludzie na forum filmowym oceniają jej postępowanie. Oceńmy raczej grę aktorską, kostiumy, scenografię, zdjęcia, muzykę, scenariusz. A tu już jest powyżej przeciętnej. 6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones