PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741981}

Szybcy i wściekli 8

The Fate of the Furious
6,9 99 170
ocen
6,9 10 1 99170
6,3 11
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 8
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 8

Według mnie seria "Szybcy i wściekli" powinna wreszcie powrócić do znanego z trzech pierwszych części schematu. Nielegalnych wyścigów samochodowych, rozbudowanego tuningu oraz emocjonującego wątku fabularnego, który nie będzie po brzegi wypełniony nierealnymi sytuacjami. Siódemka była świetnym zwieńczeniem kariery Paula Walkera. Film był sequelem idealnym, lecz co z ósmą odsłoną? Na pewno bez Walkera to już nie będzie to samo. Był to wspaniały człowiek, który stworzył postać niebywałą. Brian był moim ulubieńcem serii i choć wszyscy zachwycali się Domem, to ja jednak zawsze trzymałem kciuki za niego. Jak jednak wypadnie ósma część? Mam tylko nadzieję, że nie ściągnie serii w dół, stając się fatalną kontynuacją.

JohnyMarX

Aha.

ocenił(a) film na 4
JohnyMarX

7 i 8 filmom które naprawdę się podobały, a nie są wybitne rozumiem i ich nie hejtuję. 10 odgrzewanym kotletom za to uważam za brak jakiejkolwiek obiektywności i nie lubię takich ocen, bo potem chcę obejrzeć jakiś film i muszę brać mocną poprawkę czy na pewno chcę oglądać. Przy tej serii można wymienić od cholery denerwujących elementów. Od gry aktorskiej, nielogiczne zagrania bohaterów po nierealistyczne elementy (minimalnie wolniejszy samochód od rakiety, np RIM-7 sea sparrow z 1976r ma prędkość 4256 km/h...).

PS Ten film nie ma nic wspólnego z sci-fi. Niemożliwe sytuacje nie definiują tego gatunku. Nie ma tu technicznych nowinek, teleportów czy AI. Jest zwykły samochód co przeczy prawom fizyki.

użytkownik usunięty
Krzychu_800

że niby Tokio Drift? błagam nie *_* to by był dla mnie strzał w pysk... najgorsza część. Jeśli już to schemat 1,2 i 5 części. Ewentualnie jeszcze 6 części.

ocenił(a) film na 8

Tokyo Drift to byla najlepsza czesc, przynajniej dla mnie, i oczywiscie pierwsze 2 czesci. Wiadomo ze to juz nie powroci, bo teraz dla mnie to juz sa bardziej filmy sci fi niz uliczne wyscigi ;p

Krzychu_800

Ta seria zmierza raczej w stronę Jasona z Piątku. Obstawiam, że w X polecą w kosmos, albo będą walczyć z obcymi za pomocą tych swoich latających samochodów.

DeGreZet

Na księżycu będą walczyć z nazistami pewnie :D

Krzychu_800

Zgadzam się ze seria powinna wrócić na tor pierwszych filmów,więc dziwi mnie ze ostatecznie wystawiłes ocene 10/10 czyli ze arcydzieło,serio??? film to przecietniak,do tego strasznie przegiety i absurdalny,seria zaczela sie od nieleglanych wyscigow a teraz durne eksplozje,czolgi,lodzie podwodne i ekipa ratujaca swiat przed szalona hakerka co chce uzyc bomby atomowej hahahaha.

ocenił(a) film na 5
Krzychu_800

To by się sprawdziło jako spin off - dla miłośników tuningu, brakuje mi tego co było w pierwszych 3 częściach... Obecni Szybcy i Wściekli mają już wyrobioną markę - Transformers+James Bond. Niestety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones