PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30588}

Szybcy i wściekli

The Fast and the Furious
7,4 296 234
oceny
7,4 10 1 296234
5,9 18
ocen krytyków
Szybcy i wściekli
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli

Śmiało daję taką ocenę, ze względu na genialny klimat! Kolejne części nie dorastały pierwszej do pięt, z bajeczną "Fast Five" na czele.

ocenił(a) film na 7
Dzimihumunukulapula

Fakt, że w pierwszej części był świetny klimat i coś czego pozostałe części nie mają za grosz, może poza Tokyo.
Jedyne co mnie razi, to muzyka, która jest zbyt ślamazarna do takiego filmu, dobrze, że chociaż Brian Tyler się postarał.
Pierwsza część zawsze pozostanie w mojej pamięci na wielki plus, ale już o reszcie tego nie powiem i nie napiszę.
Gdzieś po drodze reszta zgubiła tą żyłkę, nastawiła się wyłącznie na zysk zapominając o tych, którzy rozpoczęli tę serię od udanej ''jedynki''. Do tego ta kiczowata ''muzyka'' w nowszych częściach.

ocenił(a) film na 8
DanielAquarius

robienie kolejnych części "na siłę" a właściwie "na kasę" zawsze prowadzi do porażki, oczywiście fajne autka zawsze można pooglądać, ale pierwsza część zawsze ma przewagę oryginalności, zgadzam się, że Tokio też daje radę a nawet byłoby porównywalne gdyby tylko staranniej dobrano odtwórcę głównej roli... ale mnie ten gość irytuje :D

ocenił(a) film na 10
Dzimihumunukulapula

Super film, powinno być takich więcej. 10/10

użytkownik usunięty
Dzimihumunukulapula

Film oglądało się przyjemnie, nie męczyłem się. Idealna obsada aktorska, w której każdy aktor pasuje do swojej roli, szczególnie postać Dominica Toretto, w którą wcielił się Vin Diesel. Ciekawie stuningowane auta, ten dźwięk podczas wysokich prędości, aż czuje się emocje. Dużo elementów akcji, wiele się dzieje, ale nie jest to chaotyczne w przeciwieństwie do innych filmów. Dobra fabuła, czego chcieć więcej ? Polecam !

ocenił(a) film na 10
Dzimihumunukulapula

Nie ma najsłabszej częśći wszystkie są super

ocenił(a) film na 8
Spiderman_filmaniak

No właśnie nie. O ile pierwsza część pokazuje w ciekawy sposób środowisko nielegalnych wyścigów, do tego opowiada w miarę spójną i wiarygodną historię i przedstawia realistyczne akcje, o tyle kolejne części to już w sumie po prostu filmy sensacyjne, w których już nawet nie ma wyścigów. Fakt, że barwne i przyjemne w oglądaniu, bo jednak zarówno Diesel, jak i jego koledzy są charyzmatyczni, ale jednak nie przebijają w żaden sposób części pierwszej.

ocenił(a) film na 10
Madoq

Bo jakby wszystkie części były by takie same to by to było nudne.

ocenił(a) film na 8
Spiderman_filmaniak

Pewnie tak, co nie zmienia faktu, że pierwsza jest najlepsza.

ocenił(a) film na 10
Madoq

Jeśli chodzi o klimat nielegalnych wyścigów to najlepsza.

ocenił(a) film na 8
Dzimihumunukulapula

Właśnie odświeżyłem sobie ten film no i jednak za pierwszym razem był on lepszy teraz mnie już tak nie zachwycił daje 7/10.Najlepsza scenka to ta końcowa a sam start jest epicko piękny.Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
DemiaN

Pierwsze wrażenie powinno być oceniane, ponieważ żaden film za drugim razem już nie zrobi tego efektu. Jak dla mnie pozostaje 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones