PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30588}

Szybcy i wściekli

The Fast and the Furious
7,4 296 316
ocen
7,4 10 1 296316
5,9 18
ocen krytyków
Szybcy i wściekli
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli

ktoś orientuje się może czy istnieją podobne szajki na świecie? chodzi mi o wszystkie części FF,
przykładowo W Tokyo Drift pewna dziewczyna wspominała, że zrywała się z lekcji po to, żeby poczuć
się wolnym - pojezdzić samochodem i takie tam..

ocenił(a) film na 10
univerise

Oczywiście że istnieją. Mają warsztaty - na tym zarabiają a dorabiają (lub tracą) na wyścigach. Możliwe że i handlem narkotyków czy kradzieżą samochodami a jeżeli którymś z tego co podałem to FBI na pewno się nimi interesuje.

''przykładowo W Tokyo Drift pewna dziewczyna wspominała, że zrywała się z lekcji po to, żeby poczuć
się wolnym - pojezdzić samochodem i takie tam..'' - a o co Ci tutaj chodzi to nie rozumiem.

ocenił(a) film na 10
FF7manifo

A wiesz może gdzie oni przebywają? w jakich krajach najczęściej i wgl informacje o nich/filmy/dokumenty?

była taka scena w filmie gdzie aktor główny, w TD jechał chyba Nissanes 350z albo Honda jakąś z tą dziewczyną, o którą stoczył ostatni wyścig - ta scena była na krętych drogach, w górę bodajże idących po zmroku..

ocenił(a) film na 10
univerise

Aha chodzi Ci o miejsce tej drogi. No tego niestety nie wiem,takich drug na świecie jest mnóstwo a większość na pewno wygląda w dodatku tak samo. O to to już trzeba by było zapytać kogoś kto pracował przy tym filmie. Dużo miejsc pokazanych w filmie jest prawdziwych ale nie które zostały zrobione komputerowo. Ale jeżeli mowa o komputer to chodzi mi o takie efekty jak np. dodanie jakiegoś budynku,czegoś wielkie w oddali itp. W 4 części np. gdy Dominic i Brian stoją na wzgórzu czekając na Gisele, która ma im dostarczyć dane pobytu Bragi w oddali widać jakieś miasteczko - tak naprawdę zostało one stworzone komputerowo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones