PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30588}

Szybcy i wściekli

The Fast and the Furious
7,4 296 316
ocen
7,4 10 1 296316
5,9 18
ocen krytyków
Szybcy i wściekli
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli

http://www.filmweb.pl/article/Rozmawiamy+ze+scenografem+%22Zostawi%C4%87+Las+Veg as%2
2%2C+%22Treme%22+oraz+%22Szybkich+i+w%C5%9Bciek%C5%82ych%22-103648

Wreszcie trafne podsumowanie "Szybkich i wściekłych" - głupiego, ambitnego inaczej film, który
przyprawia o ból głowy. Średnia 7.0+ dla każdego filmu z tej serii to absurd i przegięcie!

ocenił(a) film na 8
MyNameIsDeath

każdy ma swoje zdanie i własne bóle (dupy) głowy, taka prawda. kalinowski niczym wybitnym się nie pochwali. gdyby nie "zostawić las vegas, wydział wewnętrzny i F&F" to w życiu nie usłyszałbym o nim.

ocenił(a) film na 10
MyNameIsDeath

Może i nie jest to ambitny film, ale dla fanów tuningu, samochodów, szybkiej jazdy i adrenaliny będzie świetną pozycją.

Stachu7

"Po "Szybkich i wściekłych" coraz więcej osób zaczęło się ścigać, było więcej wypadków. I to mnie przeraziło. Źle się z tym czułem. W Los Angeles ścigają się nadal." - Nie no spoko, winą Szybkich jest to, że coraz więcej osób się ściga i są wypadki.
To, że ktoś nie odróżnia życia fikcyjnego od realnego, to nie ich wina, tak myślę.

ocenił(a) film na 10
Valenciaa

Tak samo oglądając inny film akcji ze strzelaninami i wybuchami można stwierdzić ze po tych filmach jest coraz więcej zabójstw,strzelanin i ataków terrorystycznych.

FF7manifo

No noo. Nie wspominając o filmach o gwałtach itp.

ocenił(a) film na 10
Valenciaa

No właśnie a można powiedzieć że to właśnie w filmach pokazują to co działo się jeszcze przed nagrywaniem takich filmów. Bo gwałty,zabójstwa itp działy się jeszcze przed erą filmów. (Co innego wyścigi - w tym przypadku)

FF7manifo

Szkoda słów. Dla mnie w ogóle jest nie do przejścia to, że ktoś mówi, że coś się dzieje, bo filmy.

ocenił(a) film na 7
FF7manifo

Oczywiście, że były wyścigi ;) Tylko nie samochodowe (bo i ciężko by były przy braku samochodów :P)

ocenił(a) film na 7
Valenciaa

Połowicznie tak.
Oczywiście takie filmy nie zwiększają ilość napadów, ataków itp.
One stwarzają w widzu przekonanie, że liczba takich wydarzeń jest znacznie wyższa niż w rzeczywistości.

Innymi słowy scenarzysta się naoglądał, ale w praktyce nic się nie zmieniło.

ocenił(a) film na 5
MyNameIsDeath

Przepraszam,ten szajs to odcinkowy jest?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones