PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1417}

Tańcząc w ciemnościach

Dancer in the Dark
7,8 59 420
ocen
7,8 10 1 59420
7,3 30
ocen krytyków
Tańcząc w ciemnościach
powrót do forum filmu Tańcząc w ciemnościach

....bo myślałem, że się zabiję ze smutku. Dzięki Bogu film się skończył, a ja jeszcze żyję,
aczkolwiek nadal nie mogę się otrząsnąć.

Nie mam nawet ochoty wdawać się w jakiekolwiek analizy, cały film odebrałem tylko i
wyłącznie sercem. Nie obejrzę go nigdy ponownie (pomimo, że to naprawdę ARCYDZIEŁO),
bo boję się, że bym tego nie zniósł.

Mam nadzieję, że jutro obudzę się takim samym człowiekiem. Żałuję, że obejrzałem.

ocenił(a) film na 8
StoTwarzyGrzybiarzy

Ja nie żałuję, ale mam podobne odczucia. Chcę tylko ostrzec, że tego filmu nie należy oglądać, kiedy wychodzi się z dołka psychicznego, bo gwarantuje doń szybki powrót.

użytkownik usunięty
StoTwarzyGrzybiarzy

Ten film jest żenujący, śmieszny, naiwny i utrzymany w paskudenej manierze. W żadnym wypadku nie jest wzruszający. Bo czym się tu wzruszać? Nic w tym filmie nie jest prawdziwe, żaden motyw postępowania, żadna emocja, trudno brać do serca coś tak totalnie nieprawdziwego.

ocenił(a) film na 3

I to niestety smutny fakt.

ocenił(a) film na 5

Mam dokładnie to samo wrażenie.

ocenił(a) film na 10
StoTwarzyGrzybiarzy

mam dokładnie to samo - mogę wręcz powiedzieć, że jest to jeden z najlepszych filmów jakie oglądałem, jednak nie wrócę do niego ponownie. Ewentualnie jakieś sceny lub fragmenty musicalowe.
@ojmaszenka - moim zdaniem akurat emocji w tym filmie jest więcej niż w każdym innym Larsa

ocenił(a) film na 10
StoTwarzyGrzybiarzy

https://www.youtube.com/watch?v=129kuDCQtHs

użytkownik usunięty
AutorAutor

Film pięknie nakręcony - genialne zdjęcia i muzyka. Pięknie zagrała Bjork szkoda, że nie pojawiła się już na ekranie.

ocenił(a) film na 10

https://vimeo.com/214874175

ocenił(a) film na 10

nie wiem czy szkoda - po prostu tego nie czuła, a ona nie wchodzi z zasady w projekty w jakie nie wierzy. Dlatego można tylko żałować, że to nie ona zaśpiewała partie wokalne w wykonaniu 3 Symfonii Henryka Góreckiego, tylko zrobiła to Beth Gibbons. Penderecki chciał Bjork, ale odmówiła bo tego nie czuła. W firlmach też już nie będzie grała

ocenił(a) film na 9
StoTwarzyGrzybiarzy

I co doszedłeś do siebie? Btw. Fajny nick :)

StoTwarzyGrzybiarzy

dlaczego żałujesz?

ocenił(a) film na 5
Weronka90

Ja na przykład dlatego, że zupełnie mi się nie podobał.
Całkiem zgadzam się z tym, co napisał "użytkownik usunięty":
"Ten film jest żenujący, śmieszny, naiwny i utrzymany w paskudnej manierze. W żadnym wypadku nie jest wzruszający. Bo czym się tu wzruszać? Nic w tym filmie nie jest prawdziwe, żaden motyw postępowania, żadna emocja, trudno brać do serca coś tak totalnie nieprawdziwego."

m_grendel

Niby scena na końcu gdy wieszają główna bohaterke a ona chce siebie ratowac chwyta za serce ale tanczyc i spiewac to ona nie umie ale nie kazdemu musi sie wszystko podobac;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones