PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544699}

Taśmy Watykanu

The Vatican Tapes
4,6 31 568
ocen
4,6 10 1 31568
4,7 3
oceny krytyków
Taśmy Watykanu
powrót do forum filmu Taśmy Watykanu

nigdy więcej

ocenił(a) film na 1

Uwielbiam horrory, egzorcyzmy, opętania,super, a przy tym filmie więcej się uśmiałam, bo co innego było robić z nudów, niż się bałam. Jak dla mnie dno.

Lamikoboy

A ja zapraszam do zapoznania się z tym, że egzorcyzmu nie można traktować jako sensacji, kina itd. :)
Jeśli idziesz na egzorcym, jedyne co powinieneś robić to modlić się za osobę opętaną, aby jej opętanie nie przeszło na Ciebie.

MeenDi

rozeznaj się trochę, opętanie nie może przejść z jednej osoby na drugą. Polecam lekturę specjalistów np. "Wyznania Egzorcysty" Gabriele Amorth. Po drugie, to nie są dokładnie " egzorcyzmy" ale modlitwy wstawiennicze z dodatkiem bogosławieństwa charyzmatycznego księdza. A błogosławieństwo jest perwszym etapem egzorcyzmu. I przypominam że najważniejsza jest spowiedź :) Z Bogiem :)

Lamikoboy

Proponuję porozmawiać z egzorcystą ;)

użytkownik usunięty
Lamikoboy

Ty tak na poważnie? w XXI wieku? :P:P:P

ocenił(a) film na 8
erydaa

widac jak sie znasz mala na horrorach a ocena minimum 7

ocenił(a) film na 2
erydaa

tee film się urwał a szkoda daje 2 ocenę

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
erydaa

badziew bo za mało ją powykręcało i nie latała po ścianach i suficie? jak chcesz się bać to idź na cmentarz po północy. kolejny specjalista dla którego dobry horror to wypruwanie flaków i jumpscare'y co 5 min.

meanraax

badziew bo film jest bardzo przerysowany a co za duzo to niezdrowo,za duzo wszystkiego oraz brak napiecia słabizna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones