PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630097}

Taka piękna katastrofa

It's a Disaster
5,6 3 443
oceny
5,6 10 1 3443
6,5 4
oceny krytyków
Taka piękna katastrofa
powrót do forum filmu Taka piękna katastrofa

3/10

ocenił(a) film na 3

Szczerze nie polecam tego filmu. To miała być komedia a wyszedł dramat - dramat widza który zdecydował się na obejrzenie tego filmu. Ani razu się nie uśmiałem i nawet nie było powodu aby na siłę się z czegoś pośmiać, fabuła jest płytka a cały film monotonny - ale prawdziwa tytułowa katastrofa następuję na koniec - gdzie człowiek czeka aż coś się wyjaśni, a tu dup i koniec filmu. Szkoda mojego czau i polecam omijać to "coś" szerokim łukiem.

rs55

no a 3 to i tak zawyżona ocena :)

ocenił(a) film na 6
rs55

A ja polecam, jeśli ktoś szuka komedii, bo ciężko coś znaleźć w tym gatunku. A ta jest nawet niezła. Jeśli nie zaśmiałeś się ani razu, to musisz być jakąś strasznie smutną osobą, albo bez poczucia humoru. A z tym czekaniem, aż coś się wyjaśni to naprawdę pomyliłeś filmy! Tu raczej chodzi o dialogi, o sposób zachowania się bohaterów postawionych w dość niezwykłej sytuacji. Co ty czekałeś na jakieś helikoptery na końcu i panów w białych kombinezonach ?

ocenił(a) film na 3
balrog84

Lubię komedie ale aby się zaśmiać muszę mieć ku temu powody a w tym filmie nawet nie było momentu abym mógł się zaśmiać. Jeżeli uważasz że ten film to niezła komedia to gratuluje gustu filmowego. Od siebie mogę Ci polecić komedie francuskie żebyś mógł zobaczyć jak się powinno kręcić śmieszne filmy.

rs55

Mówią, że gust jest jak.. sam wiesz co, każdy ma swój. Mnie osobiście męczą francuskie filmy, za dużo gadania, za małe nakłady. Od kina oczekuję rozrywki dla wszystkich, tak aby po ciężkim dniu usiąść i trochę pośmiać się z rodziną, kumplami. Od trawienia trudnych dialogów mam książki. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 3
rs55

Zgadzam się, ja też ani razu się nie zaśmiałem, film się dłuży, i jest to raczej dramat albo obyczajówka, niż komedia. Słabizna. Acha... mały uśmiech pojawił się, kiedy pokazywali ujęcie domu, a na ganku leżały 2 trupy, później te trupy były dziobane przez wrony, a w ostatnim tego typu ujęciu wrony też padły i leżały obok trupów. To, co działo się w środku domu było żałosne i smutne niestety. Różni ludzie pokazani w trudnej sytuacji (jakby koniec świata), a tu tylko tańce, rozpamiętywanie kto kogo zdradził, szukanie radia, trzy rozpady związków (z 4 pokazanych), choć jeden tak naprawdę się nawet nie zaczął. A koniec tylko dołożył dziegciu do całości. Szkoda czasu.

ocenił(a) film na 9
rs55

współczuję problemów z zaparciem, bo Twój komentarz na takowe ewidentnie wskazuje. Jeśli nie jesteś w stanie docenić czegoś unikatowego, nieszablonowego, czegoś, co w przewrotny sposób próbuje grać z przyzwyczajeniami widzów, to użalaj się dalej nad sobą, ale w zaciszu swojej ciasnej gimnazjalnej paczki czipsów.

rs55

film slaby. nie jest smieszzny tylko nudny. 3/10 adekwatne

ocenił(a) film na 3
the_men_from_okinawa

zgadzam się z tym, "próba grania z przyzwyczajeniami widzów" to cokolwiek za mało, żeby można było uznać film za dobry

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones