PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779394}

Tamte dni, tamte noce

Call Me by Your Name
7,6 124 535
ocen
7,6 10 1 124535
7,7 50
ocen krytyków
Tamte dni, tamte noce
powrót do forum filmu Tamte dni, tamte noce

Kocham zwiastun aż kupiłem ksiażkę i jestem w trakcie jej czytania (co prawda po ang ale nie było polskiego wydania)
Liczę że film zamiesza na Oscarach. w tej chwili mam go jako zwyciezce Best Picture choć wiem że nie będzie to łatwe rok po triumfie Moonlight

ocenił(a) film na 8
damiansport1

Oskara dostanie pewnie za scenariusz adaptowany ponieważ praktycznie nie ma konkurencji, za najlepszy film oskara dostaną Trzy billboardy, jego konkurentami będą Dunkierka i Kształt wody, po cichu liczę na Blade Runnera 2049, Villeneuve ma szanse na nagrodę za reżyserie, jeszcze ciągle nie wiadomo co wyjdzie z Phantom Thread.

użytkownik usunięty
kamil23234

Mylisz się, że nie ma konkurencji. "The Disaster Artist" jest dla niego sporą konkurencją, przynajmniej jeżeli chodzi o sam scenariusz adaptowany :P

ocenił(a) film na 10

Disaster Artist pewnie bedzie nominowany ale wątpie ze ma szansę przeciwko CMBYN który będzie nominowany do Best Picture i miał większe wsparcie ogólnie. a przy glosowaniu na zwyciezcow bierze udzial cala akademia nie tylko scenarzysci

użytkownik usunięty
damiansport1

"The Disaster Artist" też może być nominowane do Best Picture ;)

ocenił(a) film na 10
damiansport1

Książkę bardzo serdecznie polecam, czyta się jednym tchem! Język i metafory, które tam znajdziesz są cudowne. Ja też nie znalazłam polskiej wersji, ale to żadna strata.

ocenił(a) film na 6
damiansport1

Polecam też audiobooka, który jest czytany przez jednego z głównych bohaterów Armie Hammera :)

ocenił(a) film na 9
mike__25

Po coś to napisał :P teraz musze mieć i książkę i audiobooka :D choć wolałabym, by czytał ją Timothee :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones