PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779394}

Tamte dni, tamte noce

Call Me by Your Name
7,6 124 545
ocen
7,6 10 1 124545
7,7 50
ocen krytyków
Tamte dni, tamte noce
powrót do forum filmu Tamte dni, tamte noce

Czy miłość homoseksualna nie jest wystarczająco piękna ? Czy tło głupich i brzydkich kobiet było tłem niezbędnym?

Nawet żona profesora okazuje się być głupia, bo błogo żyje w nieświadomości jakiego poświęcenia dokonał dla niej jej mąż.

Sceny erotyczne z kobietami są do bani, a ich ciała są po prostu brzydkie w porównaniu z ciałami Elio i Oliwiera.

Włoszka wydaje się niezdolna do wyrażania uczuć, oddaje swoje ciało i wygłasza głupie kwestie- nic się nie stało, czy już jestem twoją dziewczyną, zostańmy przyjaciółmi :))))

Odniosłam wrażenie, że reżyser nie szanuje kobiet. Szkoda, bo taka postawa zmniejsza wartość filmu.

ocenił(a) film na 6
fofa

Ja tam nie widziałem brzydkich kobiet, a matka Elio powiedziałbym, że jest nawet piękną kobietą, przypomina mi Monicę Belucci. Oliver ma ciało przeciętne, a Elio to już zupełnie nic specjalnego, więc nie wiem czym tu się jarać... Ich intymne sceny to był śmiech na sali i żenada na tle większości tego typu scen w innych filmach gejowskich. Sztuczne, nieautentyczne, gołym okiem widać, że odgrywane bez wczucia się szczególnie Oliver wyszedł drętwo. Paradoksalnie intymna scena z Marzią była najlepszą w tym filmie.

O jakim poświęceniu ojca mówisz? Niczego takiego tam nie było....

ocenił(a) film na 9
mike__25

Z niczym sie nie zgodzę. Aż mnie ciekawi jakie ciała są dla ciebie specjalne

ocenił(a) film na 6
Aragorn88

Czyli uważasz, że matka Elio jest brzydka?

Aktorzy z "Boys (Jongens)", Siły Przyciągania" bardzo fajni. Główny aktor z "Beach Rats" super ciacho :) Aktorzy grający Elio i Olivera są dla mnie zbyt heteryccy, jeśli wiesz co mam na myśli ;)

ocenił(a) film na 9
mike__25

Nie no. Matka ładna bardzo. Pomyleczka

ocenił(a) film na 9
mike__25

Zbyt heteryccy to akurat plus. Tak uważam. Ale ci w Sile przyciagania też heteryccy i dobrze. Nie lubie zniewiescialych

ocenił(a) film na 9
mike__25

Gdzie można obejrzeć Beach rats po polsku?

ocenił(a) film na 6
Aragorn88

Zbyt heteryccy nie oznacza stereotypowo męscy, przecież Elio w ogóle taki nie jest... W Sile też nie są heteryccy i właśnie dlatego są fajni, bo tacy wrażliwi uczuciowi normalni idealne wypośrodkowanie. Nie mam nic do przegiętych, o ile nie jest to ekstremum, mała nutka przegiętości to nawet zaleta :)

Nie wiem gdzie można obejrzeć Beach Rats, bo ja wszystkie filmy oglądam po angielsku jak tylko się pojawią na serwisach streamingowych.

ocenił(a) film na 9
mike__25

No jak nie heteryccy... Ok. Może ja to inaczej postrzegam. Mam 34 l a czuję sie na 24. I nie wiem co to miłość hah

ocenił(a) film na 9
mike__25

No nie potrafie cie zrozumieć. Haha

ocenił(a) film na 6
Aragorn88

Też się czuję na 24, a jestem w podobnym wieku do ciebie :) No cóż gusta są różne i poglądy także nie każdy musi wszystkich rozumieć :) Facet grający Olivera nawet mi się podoba, ale w filmie go dziwnie ubierali. O wiele lepszy jest w wywiadach z zarostem na twarzy i innych ciuchach. Elio to już wogóle mi się nie podoba pod każdym względem. Lubię szczupłych, ale akurat nie jego.

ocenił(a) film na 9
mike__25

A mi sie podobal pod każdym względem hah. A ubiór? No to lata 80. Jsk miał Oliver się ubierać hah

ocenił(a) film na 6
Aragorn88

No tak ubrali go jak na tamte czasy, ale mu to nie pasowało no i niepotrzebnie kazali mu się golić :)

ocenił(a) film na 4
mike__25

Tak, matka była piękna, ale akurat jej nie rozebrali :))
Jakiego poświęcenia? Takiego, że żył i uszczęśliwiał kobietę, z którą nie był szczery. Nie powiedział jej o swojej wielkiej przygodzie, której nie przeżył, bo zabrakło mu odwagi. I na przeżycie przygody i na powiedzenie prawdy żonie :)
Mi się ciała męskie podobały i nie zauważyłam aby sztucznie grali sceny łóżkowe, ale nie mam porównania. Natomiast sceny z Włoszką były dla mnie mega kiepskie, a tutaj porównanie już mam.

ocenił(a) film na 8
fofa

Coś chyba do ciebie nie trafiło. Gdzie jest powiedziane, że pierwsza miłość jest jedyną miłością. Ojciec Elio przywołał tylko wspomnienie z młodości, nie można na tej podstawie wnioskować, że był w jakikolwiek sposób nieszczery ze swoją żoną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones