PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779394}

Tamte dni, tamte noce

Call Me by Your Name
7,6 124 545
ocen
7,6 10 1 124545
7,7 50
ocen krytyków
Tamte dni, tamte noce
powrót do forum filmu Tamte dni, tamte noce

stary homo wykorzystuje nastolatka i znika do panny...film powinien kończyć się kastracją starego homo by już nikogo nie przerobił jak Elio

ocenił(a) film na 6
klcw57

Po pierwsze ten "stary" ma 24 lata, a ten nastolatek ma lat 17. Obaj w wieku legalnym.

Po drugie to Elio "urabia" "starego" nie na odwrót, a skoro Oliver "ucieka do panny" to znaczy, że nie jesteś żaden homo, tylko bi.

ocenił(a) film na 2
mike__25

to nie tak, do lat 15tu prokurator wchodzi z samego faktu, do 18-tu oskarżają rodzice, nie każdy jest takim poplątanym jak ojciec Elio, a co do drugiego to kto komu wysyłał sygnały na boisku...obrzydliwy film, nie interesuje mnie wielki zachwyt lewactwa

ocenił(a) film na 6
klcw57

Jeżeli tak jak w tym przypadku nie dzieje się nikomu krzywda i wszystko jest za obopólną zgodą osób powyżej 15 roku życia to ani prokurator nie ma nic do gadania, ani rodzice. Od kiedy "wysyłanie sygnałów na boisku" 17-latkowi jest zbrodnią? Ogarnij się, a poza tym to Elio znacznie większe do niego podchody czynił.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Kolo_Bolo_2

Nie rozmawiaj z nim. To stereotypowy lewacki trolololo.

ocenił(a) film na 6
Kolo_Bolo_2

Nie masz dziecinko zielonego pojęcia o naturze, więc się o niej nie wypowiadaj. Znasz tylko swoją sztuczną, nienawistną i faszystowską ideologię.

ocenił(a) film na 8
klcw57

We Włoszech wiek w którym możnaby posądzać o wykorzystywanie nastolatków czy pedofilię, bo w przypadku osoby 17 letniej tak jest to również tutaj na forum nazywane, oczywiście niepoprawnie, to bodajże 16 lub 15 lat. Nie kierujmy się zawsze realiami Polskimi.

ocenił(a) film na 6
Dysia1118

Zakaz prawny nie oznacza pedofilii, lecz politycznie ustaloną granicę, w Polsce jest to 15 lat, w innych krajach nawet 14 i 13, a przecież nikt nie powie, że tam jest legalna pedofilia. Wg. medycyny seks dorosłego z np. osobą 14 lat to żadna pedofilia, bo w tym wieku wszystko jest już wykształcone, a pedofilia jak sama definicja wskazuje to pociąg do niedojrzałych cech płciowych. Dla pedofilów największymi kąskami są dzieci poniżej 10 roku życia.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
klcw57

spadaj trollu

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
klcw57

Chciałbyś zboczeńcu, mnie twoje fantazje nie interesują. Przecież wiadomo, że twój temat opiera się na łączeniu gejów z pedofilami, nawet jeżeli w filmie nie ma żadnej pedofilii ty bezczelnie to sugerujesz relacje 24 latka z wyrośniętym 17. Gdyby to była relacja hetero 24 latka z dziewczyną 17 to byś się rozpływał w zachwytach.

A jeśli o mnie chodzi to mnie nie interesują faceci poniżej 25, więc niestety twoje chore marzenia zostaną niespełnione.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
Kolo_Bolo_2

To ty twierdzisz, że seks z nieletnią to nic złego. Przeszkadza ci jedynie seks 24 latka z 17 latkiem, co jest zupełnie legalne tak we Włoszech, jak i w Polsce. Najgorsze jest to, że nie wiesz co to jest pedofilia i dlatego ją propagujesz, tylko nie myśl, że pozostaniesz wiecznie bezkarny.

mike__25

Jesteś szalony człowieku niczego takiego w żadnym poście nie napisałem , ignoruje cie od teraz bo jesteś bardzo negatywną osobą

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Kolo_Bolo_2

Potwierdzam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones