PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691862}

Teoria wszystkiego

The Theory of Everything
7,5 227 433
oceny
7,5 10 1 227433
5,0 32
oceny krytyków
Teoria wszystkiego
powrót do forum filmu Teoria wszystkiego

Krykiet

ocenił(a) film na 9

Jestem świeżo po seansie tego filmu i zgadzam się w 100% z przedmówcami, którzy zaznaczyli, że zakończenie tego filmu to geniusz, który w dużej mierze go ratuje.
Na mnie również ogromne wrażenie zrobiła scena krykieta, gdy Stephen grał, a Jane obserwowała go ze łzami w oczach, sam do końca nie wiem dlaczego ta scena wzbudziła we mnie ogromne emocje. Może to też kwestia muzyki, która się w tej scenie pojawiła. Sam film może arcydziełem nie jest, ale na pewno jeszcze kiedyś do niego wrócę. Film o niesamowitym człowieku, który mimo strasznej choroby osiągnął coś niesamowitego. Gra aktorska Eddiego jak i Felicity również na bardzo wysokim poziomie. Aż miło popatrzeć, że jest kilku młodych aktorów, którzy godnie zastąpią starych wyjadaczy. Sam film gorąco polecam bo historia naprawdę robi wrażenie.

ocenił(a) film na 8
pepittek

zgadza się, ale jeden mankament.. oni w tym filmie się nie starzeją.. trochę coś nie poszło w charakteryzacji, albo reżyser zostawił to wyobraźni widza.. bo po co na siłę kogoś postarzać. W filmie czuć upływ czasu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones