PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691862}

Teoria wszystkiego

The Theory of Everything
7,5 227 313
ocen
7,5 10 1 227313
5,0 32
oceny krytyków
Teoria wszystkiego
powrót do forum filmu Teoria wszystkiego

Opis filmu

ocenił(a) film na 7

Czy tylko ja mam wrażenie , że ten filmwebowy opis filmu zdradza całą fabulę i jest mega spoilerem?

użytkownik usunięty
marchewka95

To film biograficzny, więc w takim razie artykuł na Wikipedii o Stephenie Hawkingu to też spoiler.

ocenił(a) film na 9
marchewka95

A co tu jest do zdradzania fabuły, to co jest w opisie filmu przeczytasz nawet na wikipedii, w końcu to film biograficzny

ocenił(a) film na 8
FloRufio

To prawda, ale nie zmienia to faktu, że opis jest spoilerem dla osoby niezaznajomionej z przebiegiem prywatnego życia Hawkinga.
Ja opis przeczytałem dopiero po obejrzeniu filmu - i całe szczęście, bo chociaż znam jego osiągnięcia i czytałem "Krótką historię czasu", nie wiedziałem, jak potoczyło się jego małżeństwo.

ocenił(a) film na 7
Vir00z

Też przeczytalam po obejrzeniu całe szczęście, a o życiu prywatnym nie miałam wczesniej bladego pojęcia.

ocenił(a) film na 7
marchewka95

Dla mnie to tez spoiler, bo choć przed filmem wiedziałam kim jest Stephen Hawking i mniejwięcej co mu zawdzięczamy, to np nie wiedziałam, że rozszedł się z żoną po 30 latach, a czytając opis jdowiedziałam się co będzie na końcu. Wiem, ze takie rzeczy mozna przeczytać w wikipedii czy innym miejscu, ale ja np nie czytałam i mi to troche zepsuło film.

ocenił(a) film na 9
marchewka95

Zgadzam sie z Toba. Pomomo iz to film biograficzny, dla mnie takze jest to mega spoiler. Wczesniej nic nie wiedzialam o zyciu prywatnym Hawkinga, dlatego chcialam obejrzec film, a tu taki opis...Po czesci zepsulo mi to przyjemnosc ogladania "Teorii Wszystkiego", gdyz od samego poczatku wiedzialam co sie stanie. Jest to duzy blad ze strony filmwebu.

ocenił(a) film na 9
Ketharine

Zasmucę Was, od 1995 (czyli od rozstania z pierwszą żoną) ma drugą żonę - swoją pielęgniarkę. Czasami warto zainteresować się bardziej samą postacią jeszcze przed obejrzeniem filmu :)

ocenił(a) film na 9
FloRufio

A chyba w 2006 rozwiedli się. Bliżej z jego historią poznałam się po obejrzeniu filmu :)

ocenił(a) film na 7
FloRufio

Obejrzałam film nie dal postaci jeszc dla samego dzieła kultury. Gdybym chciała poznać blizej biografie to raczej przeczytala bym o cos więcej, a nie poszła na łatwizne ogladając film.

ocenił(a) film na 7
marchewka95

(za dużo literówek w tej mojej wypowiedzi:))

ocenił(a) film na 7
marchewka95

Masz rację.
Drogi Filmwebie zmień ten opis!

Ja również nie znałam tej biografii. Całe szczęście opis tutaj zobaczyłam po obejrzeniu filmu.
Nie powinno być w opisie informacji o rozpadzie małżeństwa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones