PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691862}

Teoria wszystkiego

The Theory of Everything
7,5 227 524
oceny
7,5 10 1 227524
5,0 33
oceny krytyków
Teoria wszystkiego
powrót do forum filmu Teoria wszystkiego

rozmontowują człowieka totalnie! Przepiękne podsumowanie całości. Świetnie zagrany, role żeńska i męska mistrzowskie! Pasjonująca historia, którą śledzi się od początku do końca. Warto obejrzeć ten niezwykły i zapadający w pamięć obraz!

ocenił(a) film na 9
dzyniu88

Skoro tak Ci się podobał to skąd ocena 5? :D Jesteś aż tak wymagający?

ocenił(a) film na 5
Dominik_KB

Moja skala opiewa od lat od 1-5 także jest to najwyższa ocena w mojej skali.

ocenił(a) film na 9
dzyniu88

Dość zaskakujące zastosowanie podanego systemu oceniania, ale w sumie każdy korzysta w taki sposób jaki mu się podoba;). Dziękuję za opinię, przekonała mnie ostatecznie do wybrania się na ten film.

ocenił(a) film na 5
Dominik_KB

Bardzo mi miło! Od wielu lat stosuję taką skalę ocen i kto mnie zna, ten wie, że tak jest od dawna. Warto jeszcze dodać, że nie tyle przed obejrzeniem, ale dopiero bardziej po obejrzeniu, może najść ochota na sięgnięcie po książki Hawkinga, albo jego żony na podstawie której powstał owy obraz czyli: "Podróż ku nieskończoności". Z reguły jest odwrotna kolejność, (chociażby w moim przypadku) najpierw książka, później film, ale tutaj kolejność mogłaby być odwrotna, książka jako rozszerzenie tego co zostało przedstawione w filmie. Miłego seansu Ci życzę!

dzyniu88

Oceniasz film w swojej własnej skali na 5, ale w skali filmweb jest to w przeliczeniu na Twoją skalę 3. W związku z tym zaniżasz średnią ocen, zamiast zwyczajnie pomnożyć daną przez siebie ocenę przez 2 i wystawić ocenę zgodną ze skalą filmwebu.

dzyniu88

dokładnie, przez głupie widzimisię psujesz ocenę tak dobrego filmu, żałosne

ocenił(a) film na 7
dzyniu88

Chcąc,nie chcą psujesz średnią ocen filmom, które uważasz za bardzo dobre. Jednakże trzeba pogratulować kreatywności w tej kwestii.

ocenił(a) film na 3
dzyniu88

po prostu niektórzy chcą być oryginalni :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones