PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691862}

Teoria wszystkiego

The Theory of Everything
7,5 227 433
oceny
7,5 10 1 227433
5,0 32
oceny krytyków
Teoria wszystkiego
powrót do forum filmu Teoria wszystkiego

Choć film mi się bardzo podobał, szczególnie znakomita godna Oscarów gra aktorska odtwórców głównych ról, tak bardzo mnie zirytował zabieg, którym się posłużono przy montowaniu muzyki. Ja bardzo przepraszam, ale z jakiej racji ten film zdobył Złotego Globa w kategorii najlepsza muzyka i najprawdopodobniej zdobędzie również w tej samej kategorii Oscara, skoro główny motyw charakterystyczny, z którym pewnie każdy będzie kojarzył ten film nie został skomponowany przez Johanna Johannssona. No wybaczcie, ale ja się czuję oszukana, tym bardziej, że obejrzałam dzisiaj film i wyszłam z kina zachwycona muzyką. Po powrocie do domu i przesłuchaniu soundtracku nie mogłam ogarnąć, o co chodzi i gdzie do cholery jest ta przepiękna muzyka z kina ;/

Gdyby ktoś nie rozumiał, o co mi chodzi, proszę bardzo:
https://www.youtube.com/watch?v=nMFUkbr7ymY

''Arrival of the Birds'' and ''Transformation'', originally performed by The Cinematic Orchestra and The London Metropolitan Orchestra, taken from the OST album ''Crimson Wings - Mystery of the Flamingos'' (2008)

Członkowie Akademii rzadko kiedy orientują się, co kto zrobił i dlaczego. Najlepiej to zobrazowała Jennifer Lawrence, która w którymś wywiadzie opowiedziała, jak jej podekscytowana matka chciała za nią wypełnić kartę do głosowania ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones