PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691862}

Teoria wszystkiego

The Theory of Everything
7,5 227 441
ocen
7,5 10 1 227441
5,0 32
oceny krytyków
Teoria wszystkiego
powrót do forum filmu Teoria wszystkiego

Mega plastyczny,przekonywujacy,wcale nie zadlugi (Hobbit jest za dlugi) co to jest 2godz? Swietne aktorstwo, muzyka, no i sam Stephen czyli aktor.Można odnieść wrażenie ,że w filmie gra sam S.H!!! Kilku rzeczy nie wiedziałem o nim.Ludzie ogolnie tez malo wiedza oprócz tego, że jest na wózku i że tyle lat żyje bez szczegółów. Piękny wzruszający do łez film.Jak dla mnie najlepsza uczta zarówno z zeszłego jak i tego roku a widziałem prawie wszystkie oscarowe a przynajmniej tą większość i główne z Idą czy Leviatanem włącznie.Rozłożył wszystkich na łopatki i mnie też.Mam prawie 40 lat i wyrosłem z płakania tak gdzieś po 13 roku życia kiedy oglądałem melodramaty, ba! Nawet sam z premedytacją wypożyczałem w wypożyczalni mówiąc znajomemu, że mama lub siostra chce obejrzeć...znowu? Padało pytanie ;) Pomimo że jako artysta winem, to jednak tego nie robiłem, aż do dziś. Polecam gorąco ten film.

ocenił(a) film na 10
peterson78

w pełni się zgadzam, mnie też ten film niesamowicie poruszył

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones