PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691862}

Teoria wszystkiego

The Theory of Everything
7,5 227 438
ocen
7,5 10 1 227438
5,0 32
oceny krytyków
Teoria wszystkiego
powrót do forum filmu Teoria wszystkiego

trochę się pogubiłem z tymi jego teoriami

skoro wszechświat nie miał ani początku ani końca to skąd się wziął ,
hawking twierdzi ze z niczego , po prostu istniał

na logikę myśląc jak coś może się wziąć z niczego - a może ja złe myślę/rozumiem

prosze mi to wyjasnic jak dziecku

ocenił(a) film na 6
janekgromada

Polecam filmy z wykładów Prof Krzysztofa Meissnera. Sporo ich na Youtube, a profesor Meissner w fajny, przystępny sposób opowiada o tych sprawach. To nie jest kolejny naukowiec-nudziarz, ale naprawdę interesujący człowiek potrafiący ciekawie opowiadać.

ocenił(a) film na 8
Sony_West

zgadza się.... ciekawe wykłady ma... i trochę wtrąca boga..

ocenił(a) film na 8
janekgromada

tak jest to najprostsze wyjaśnienie. które omijają inne teorie dające błędne koła, ale i tak tutaj też powstaje błędne koło. To proste
1) bóg istnieje, pomijając czym to jest, skoro jest stwórca, kto stworzył stwórcę? wracamy do punktu wyjścia
2) no to skoro coś może istnieć wiecznie jak bóg, to może wszechświat istniał zawsze i będzie istnieć zawsze i nikt go nie stworzył
3) skoro tak, to skąd ślady ekspansji , jakby początku, tego wielkiego wybuchu (nie należy wyobrażać sobie tego jak wybuch granatu) ...
4) może wszechświat ciągle wybucha i się kurczy i tak w kółko. narodziny i śmierc
5) może jest wiele światów ,które powstają, i jest wszechświat główny który istniał zawsze

masz wszystkie możliwe opcje... żadna odpowiedź nie jest dobra, wszystkie mają haczyk i to jest piękne :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones