PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691862}

Teoria wszystkiego

The Theory of Everything
7,5 227 441
ocen
7,5 10 1 227441
5,0 32
oceny krytyków
Teoria wszystkiego
powrót do forum filmu Teoria wszystkiego

Wyciskacz łez.

ocenił(a) film na 10

Wczoraj wybrałam się na ten film.Jestem szczerze zaskoczona negatywnymi opiniami na jego temat.Przez cały film byłam pod ogromnym wrażeniem gry aktorskiej głównego aktora,uważam,że to jego indywidualne arcydzieło!Historia życia natomiast jest tak smutna,że dla człowieka o choćby najmniejszej wrażliwości może być przyczyną uronienia łez.Cieszę się,że film nie skupił się jedynie na jego osiągnięciach w dziedzinie nauk,ludzie czasami zapominają o tym,że ich idole pomimo wszystko prowadzą też czasem niezbyt łatwe życie rodzinne.Nie czytałam nic wcześniej na temat tego filmu,nie wiem nic o książce napisanej przez byłą żonę S.H.Oceniam film i grę,a nie realia i rzekomą manipulację.Serdecznie polecam,ponieważ uważam,że to najlepszy film biograficzny jaki do tej pory widziałam.Wspaniałe stroje,otoczenie i fascynująca historia oraz piękna muzyka,ponadto idealna gra aktorska głównego bohatera składają się na ocenę 10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones