PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=516623}
4,5 819
ocen
4,5 10 1 819
The Human Race
powrót do forum filmu The Human Race

Bardzo mi się podobał ale to zakończenie jest dla mnie niezrozumiałe.Jakiś
potwór,wieżyczki,statek ufo (?) ... O co tam chodziło ?

Przydałaby się druga część filmu oraz polskie napisy ;)

ocenił(a) film na 8
kamil665544

SPOILER zdradzający zakończenie:





ten, który pozostał jedynym żywym człowiekiem dla organizatorów jest zwycięzcą wśród ludzi i będzie reprezentował ludzką rasę w kolejnej rozgrywce - tym razem walka będzie odbywała się pomiędzy przedstawicielami różnych ras (inteligentnych?). Film kończy się właśnie rozpoczęciem kolejnej "tury".

ocenił(a) film na 5
Yaca12345

aha, ludzkosc reprezentowana przez goscia bez nogi, jak ja spojrze w oczy przyjaciolom z marsa. jak to sie stalo, ze z 7 miliardow ludzi tylko 80 osob mialo mozliwosc brania w eliminacjach, dodatkowo grupa wybrana dosyc niewybrednie.

ocenił(a) film na 8
quard

Cóż - prawdopodobnie pozostałe rasy były dobierane podobnie. Taka gra, w której czynnik losowy ma znaczenie niepomijalne. Jeśli Twoi przyjaciele znają zasady gry nie będziesz miał się czego wstydzić. Oni w ogóle wiedzą ile powinno być nóg?

ocenił(a) film na 5
Yaca12345

moze i racja, ale gdybym ja byl organizatorem takiej imprezy, to zadbalbym o jak najwyzszy poziom zawodow. co do marsjan to sa duzo madrzejsi niz sadzi wiekszosc ludzi, powinnismy ich bardziej doceniac :)

ocenił(a) film na 7
quard

Generalnie nie wiemy, co dla organizatorów znaczy wysoki poziom. Może właśnie podoba im się ta zupełną losowość i przypadkowość. To nie wygląda jak międzygalaktyczna rozrywka, bardziej jak jakieś szemrane zawody, a oni - jako rasa wyższa - wybierają sobie uczestników na chybił trafił. Wszystko zależy od tego, o co dokładnie chodzi organizatorom, a wiemy tylko tyle, że wyłaniają zwycięzce. Nie możesz więc zakładać, że według ich kryteriów nie wybrali najlepiej, bo ich nie znamy :P.

Yaca12345

Hahaha :).

ocenił(a) film na 7
smakosh

finał rzeczywiście ostry czuje ,że poniesie kogoś fantazja i będzie ostra kontynuacja:)

ocenił(a) film na 3
Yaca12345

buhaha...nie wiemy czy wiedzą. Może posiadają zdjęcia ludzkiej populacji? A jeśli nawet nie wiedzą, to podwinięta, druga nogawka spodni, da im do myślenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones