PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10008911}
5,3 2 086
ocen
5,3 10 1 2086
The Twin
powrót do forum filmu The Twin

Film jeszcze nie wyszedł, a już tak krytycznie oceniane? WHY?!?!

crls

Ogółem to, że jeszcze go nie było w polskich kinach, nie znaczy, że nie da się go jeszcze nigdzie obejrzeć. Premiera światowa już była najwyraźniej

ocenił(a) film na 10
crls

Film całkiem dobry, ale ludzie raczej nie ogarniają plotów i wolą jakieś tandetne podróby horrorów typu Bodies Bodies Bodies...

ocenił(a) film na 4
SHIELD20

No może dlatego że Bodies Bodies Bodies nie jest typowym horrorem, a raczej antyslasherem

ocenił(a) film na 3
Seb6_ghostface

Ej ludzie, Bodies było git i The Twin również. Oba mają ciekawe zwroty akcji (nie to co zwrot akcji w Sierocie: Narodziny zła, który był okropny - chyba że nie byliście w Heliosie tylko w Multikinie bo tam nie leciała już) Lecz akurat łatwiej się oglądało Bodies bo The Twin już trochę przedłużali i mogli z 15 minut wcześniej zakończyć historię.

ocenił(a) film na 4
straszek338

Mi Bodies też się całkiem podobał, rzeczywiście oba mają dobre twisty, ale The Twin jak dla mnie lepszy niż Bodies (byłem w Heliosie na maratonie). Mi się nowa Sierota nie bardzo podobała, takie 4/10. Tam twist rzeczywiście do dupy.

crls

Bo to Polska. Polacy negują wszystko. Np. filmy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones