PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10008911}
5,3 2 099
ocen
5,3 10 1 2099
The Twin
powrót do forum filmu The Twin

Psychologiczny

ocenił(a) film na 4

Drugi najlepszy horror z piątkowego maratonu jak dla mnie. Fajny, leśny klimat, świetna rola Teresy Palmer, a finałowego zwrotu akcji się nie spodziewałem. Pojawia się kilka jumpscarów, ale nie one straszą najbardziej, a poczucie niepewności. Jeden z tych filmów, które sprawnie mieszają w głowie widza. Niestety nie ustrzegł się schematów, ale na końcu wyszedł obronną ręką. Bardzo wolno prowadzony, lecz właśnie takie produkcje lubię.

ocenił(a) film na 3
Seb6_ghostface

A który ci się podobał najbardziej? Mi Bodies Bodies Bodies, później Sierota, The Twin i na koniec Pisklę

ocenił(a) film na 4
straszek338

No widać mam trochę inny gust, bo u mnie pierwsze miejsce to Pisklę, drugie- The Twin, trzecie- Bodies Bodies Bodies, a czwarte to Sierota Narodziny zła. To ostatnie było dla mnie sporym rozczarowaniem.

Seb6_ghostface

Witam a czy występują w filmie jakieś postacie lgbt ? albo wątki homoseksualne ? nie przepadam za takimi filmami :) Z góry bardzo dziękuję za odpowiedz !

ocenił(a) film na 7
KihyunJisoo

Bodies, bodies, bodies to zasadniczo film oparty o LGBT.

Seb6_ghostface

Witam a czy występują w filmie jakieś postacie lgbt ? albo wątki homoseksualne ? nie przepadam za takimi filmami :) Z góry bardzo dziękuję za odpowiedz !

ocenił(a) film na 4
KihyunJisoo

No odpowiedziałem już w innym temacie ;-)

Seb6_ghostface

Bardzo dziękuję za odpowiedz ! :)

Seb6_ghostface

mam rozumieć, że The twin i w Sierocie nie ma żadnych wątków ? :D

ocenił(a) film na 4
KihyunJisoo

XDDD no to dużo mówi o wielu netflixowych ale nie tylko filmach. Tzn mnie to raczej nie drażni chyba że jest wrzucone na siłę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones