PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=793838}

To: Rozdział 2

It: Chapter Two
6,1 64 700
ocen
6,1 10 1 64700
5,4 26
ocen krytyków
To: Rozdział 2
powrót do forum filmu To: Rozdział 2

Całość 10/10

ocenił(a) film na 10

Na obydwóch częściach byłem premierowo w kinie i obie części są naprawdę świetne. Jako całość film oceniam 10/10, muzyka, klimat, aktorzy, dla mnie wszystko pasowało. Pierwszej część dałbym może dodatkowego plusa, bo jednak bardziej mi się spodobała od drugiej. Nie czytałem książki, ale cała fabuła przedstawiona w filmie bardzo mnie wciągnęła, tak, że nie mogłem się właśnie doczekać premiery Chapter Two.

ocenił(a) film na 9
Vafik

Jestem tego samego zdania :) najgorsze jest to, że mniej więcej w 2/3 filmu (Bill i akcja z lustrami) musiałem opuścić salę kinową i nie wiem, czy zakończenie było podobne jak w książce, czy jednak reżyser miał inną koncepcję :(

thespike18

Zupelnie zmienione, w sumie od akcji z lustrami to juz slabo niestety: bombastyczny chaos CGI na miare avangers - absolutnie inaczej niz w ksiazce. Ja sie rozcarowalem

ocenił(a) film na 5
Vafik

Kurcze... Mnie film okrutnie zmeczyl. Właśnie wróciłem z kina i myślałem, że się nigdy nie skończy. Pierwsza część według mnie genialna chociaż do książki jej daleko, natomiast dwójka....słabo, chociaż żonie się podobal. Na ogromny plus zasługuje casting! Ci aktorzy są dobrani wręcz idealnie do ich dziecięcych wersji.

ocenił(a) film na 5
DarkBartek

Tak to prawda - i to jedyny + tego filmu. Widziałem zapowiedz kontynuacji lśnienia podejrzewam że będzie jedna wielka kupa jak TO 2. Nie rozumiem jak można dać 10 /10 filmowi który zamiast straszyć, śmieszy, rozczula a nawet chwilami wzrusza w swoich małych dramacikach. Do horroru klasy B zabrakło tylko cycków, które są obowiązkowe w tego typu produkcjach

ocenił(a) film na 10
magik30

Nie rozpatruje tego filmu w kategorii horror, bardziej traktuję go jako thriller z elementami grozy. Pierwsza część może i straszyła, druga już mniej, ale jakbym miał oceniać film w skali jak bardzo mnie wsytraszył, to większości horrorów obejrzanych przeze mnie miała być parę ocen w dół, dlatego oceniam film pod innym względem

ocenił(a) film na 10
magik30

Ja nie rozumiem ja mozna ten film ocenil na 1

ocenił(a) film na 8
carmelek04

dla mnie film był świetny i podobało mi się zonglowanie emocjami i nietrzymanie się jednego "gatunku" za wszelką cenę. dzięki temu 2.5h minęło w mgnieniu oka. postać klauna genialna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones