PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=793838}

To: Rozdział 2

It: Chapter Two
6,1 64 700
ocen
6,1 10 1 64700
5,4 26
ocen krytyków
To: Rozdział 2
powrót do forum filmu To: Rozdział 2

Finalny zwiastun!

ocenił(a) film na 7

https://www.youtube.com/watch?v=xhJ5P7Up3jA

I jak się podoba? ;)

ocenił(a) film na 7
Nevarius

Widziałem w tym zwiastunie sporo z książki, ale też część zmienili na potrzeby współczesnych czasów (wiadomo). Nie będę spoilował wydarzeń z książki i proszę też innych, aby nie psuli wrażeń tym nieczytającym książkowego pierwowzoru.
Sam zwiastun zrobił coś niemożliwego - jeszcze bardziej zapragnąłem obejrzeć ten film. Można się domyśleć, że będzie brutalniejszy i będzie więcej scen gore, niż w pierwszej części. Byle żeby nie było za dużo jumpscerów, bo wtedy wypadnie śmiesznie a nie strasznie.

użytkownik usunięty
Nevarius

Mnie się cholernie mocno podoba :)
Ze zwiastunu można już się trochę więcej dowiedzieć, ale na szczęście tak jak poprzedni trailer, tu niewiele spoilerów (może poza sceną w tzw. psychiatryku...? - gdzie widzimy jedną, nieco zapomnianą postać :))

ocenił(a) film na 5
Nevarius

jest super choć nie potrzebnie wg mnie zmienili pomysły na objawienie się klauna u niektórych postaci. Pomysły książkowe były dobrze pomyślane i cieszy szczególnie wejście do podziemi takie jak w książce

Nevarius

Chała. Martwy od lat dzieciak w żółtej kurtce znowu się wydziera. I ten klaun z wywalonym jęzorem, jak w jakimś debilnym selfie z dorobionymi uszami psa i nosem. To ma być straszne? To nawet śmieszne nie jest. Tak, jak jego "taniec" w jedynce. Tim Curry - najlepszy Pennywise.

Piramidoglowy

Niestety zgadzam się. Curry stworzył idealnego klauna.

ocenił(a) film na 8
Messalina1982

Nie zgodze sie.Serial byl dla mnie slaby.Niczym mnie nie poruszyl.Wersja kinowa,bardzo mnie ruszyla.Nie mam Piętnastu lat,lecz 38.Malo filmow mnie porusza.Ten jest jednym z wyjatkow

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones