PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=793838}

To: Rozdział 2

It: Chapter Two
6,1 64 756
ocen
6,1 10 1 64756
5,4 27
ocen krytyków
To: Rozdział 2
powrót do forum filmu To: Rozdział 2

Po pierwszych 5 minutach myślałem, że wyjdę z kina i się porzygam, po kolejnych 5 dałem mu szansę, bo jeden z pedałów (ten wkurzający) został zabity (ojojoj te biedne uciśnione pedryle i te podłe homofoby ze wsi, jakie to typowe), a już się bałem, że ich wątek będzie się ciągnął przez cały film. Po kolejnych 30min film nabrał tempa, było fajnie, czasem naprawdę zabawnie ale i strasznie. Oczywiście w trakcie filmu jeden z bohaterów okazuje się krypto pedrylem, a na samym końcu umoralnianie z dupy i usilne wciskanie kitu i pranie mózgu ideologią lgbtqp... Nie było tego w książce Kinga, nie było tego w pierwowzorze, musi być tutaj, spartolili film po całości, bo o ile pierwsza część była fajnym horrorem, o tyle druga to jakiś dramat moralny z elementami komedii. ŻENADA i nie polecam.

ocenił(a) film na 8
n8n

Dałeś temu filmowi 1 bo były wątki homoseksualne ? To jest żenada a nie ten film.

ocenił(a) film na 1
Marcin33321

Po pierwsze - wątki były wepchnięte nachalnie.
Po drugie były kompletnie niepotrzebne, bo film miał być horrorem a stał się hokopropagandą.
Po drugie po to są oceny, by oceniać - subiektywnie, nie podobał mi się, więc dałem 1, tak, właśnie dlatego, bo były w nim pedały. Jak masz z tym problem to idź na miasto, wypnij się i daj się zarazić hiv, skoro tak uwielbiam pedryli i ci nie przeszkadza wszechobecna homopropaganda, ja nie mam zamiaru.

n8n

scena z początku była w książce więc nie wiem jak ją czytałeś, a wątek richiego był tak subtelny, że gdyby nie ostatnia scena to prawdopodobnie większość by tego nie zauważyła, jezus maria było to poruszone w dosłownie dwóch scenach, w jednej nie było nawet nazwane, gdzie tu jest nachalność i propaganda? XDD

n8n

Tyle że to było w książce Kinga

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones