PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743459}

To tylko koniec świata

Juste la fin du monde
6,8 18 163
oceny
6,8 10 1 18163
5,4 20
ocen krytyków
To tylko koniec świata
powrót do forum filmu To tylko koniec świata

"Mamy" nie pokonał

ocenił(a) film na 8

Moim zdaniem "Mamy" (2014) nie pokonał. Głównie dlatego poszedłem na ten film, bo "Mama" mnie znokautowała. Tutaj głównie brawa za budowanie napięcia ( ale chyba tylko w 2 miejscach się to udaje). Obraz życia prawdziwy - CZĘSTO KIEDY CHCEMY POWIEDZIEĆ CO DLA NAS GŁĘBOKO WAŻNEGO, zawsze ktoś wyskoczy z "gdzie kupiłeś ten polar" i się wycofujemy. To mu się udało - pokazać jak wielki rozziew panuje między tak różnymi kalibrami spraw. Film tchnie "Sierpniem w hrabstwie Osage" z rewelacyjną Julią Roberts (sic!) , ale go nie dogania. Chyba nam Xavier osłabł. Kto nie widział "Mamy" to zamiast tego bym polecał.

ocenił(a) film na 5
Barth2014

Dla mnie wciąż najlepszą produkcją Dolana pozostaje Wyśnione Miłości

Barth2014

Nie wątp w Xaviera, myślę, że nie raz nas jeszcze zaskoczy. Może kiedyś nakręci tak świetny film jak Mama, kto wie. Ten film to dobry życiowy dramat, świetna gra aktorów, dla mnie przede wszystkim Cassela,którego uwielbiam, jednak dalej moje dwa ulubione filmy Dolana to Mama i Wyśnione miłości.

ocenił(a) film na 6
Mia85

A gdzie Na zawsze Laurence? To TOP 2 jak dla mnie zaraz po Mommy i Wyśnionych....!:) Jego filmy poruszają wszystkie zakamarki mojej duszy i emocje jakie ona skrywa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones