PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743459}

To tylko koniec świata

Juste la fin du monde
6,8 18 158
ocen
6,8 10 1 18158
5,3 19
ocen krytyków
To tylko koniec świata
powrót do forum filmu To tylko koniec świata

chce coś powiedzieć, ale mu się nie udaje, bo wszyscy non stop się kłócą. W podobnym klimacie znajdziecie "Sierpień w hrabstwie Osage", ale o niebo lepszy - lepiej zagrany, bardziej dynamiczny, z ciekawszym scenariuszem i nie tak płaskimi bohaterami. Dolan postawił na hipsterskie zbliżenia i niekończące się irracjonalne wybuchy złości. Dla masochistów.

ocenił(a) film na 3
camargue

Popieram w 100%, choć naprawdę lubię tego reżysera...podczas projekcji również przychodził mi na myśl "Sierpień...", o jakże wyższe niebo lepszy, bardziej autentyczny, poruszający. A tu powiem szczerze...nie mogłam się doczekać konca. Męczące...

ocenił(a) film na 1
camargue

ja również podpisuję się pod każdym słowem camargue i Sabistyna.

camargue

To samo pomyślałam w trakcie oglądania - gorsza wersja " Sierpnia..."!

ocenił(a) film na 3
camargue

podpisuję się pod tym rękami i nogami, co za męczący film...

Asik1989

Męczący jak życie czasem - i to właśnie mistrzostwo tego dzieła.

ocenił(a) film na 8
camargue

"Sierpień..." i "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie", taki klimat :)

ocenił(a) film na 10
camargue

płascy bohaterowie? chyba bylismy na innych seansach

ocenił(a) film na 6
camargue

Mam troszeczkę inne zdanie. Jak dla mnie jest to film zrobiony na podstawie, mam nadzieję, że nie tylko znanego polakom, powiedzenia: z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu - 6/10 !!!

Szpila_1308

A ja za to Sierpnia nie znoszę :p ten też nie jest wybitny, ale chyba po prostu lubię Dolana

camargue

szkoda,że główny bohater już nie żyje

ocenił(a) film na 6
Weronka90

Z dobrze poinformowanych źródeł dochodzą wieści,że ma się wyśmienicie.Teraz czeka by za kilka lat obwieścić rodzinie,że jednak cudownie ozdrowiał.Może matka dożyje tych dobrych wieści.Z drugiej strony może lepiej im nic nie mówić,mogłaby powstać druga część ...:)

clarencefilmweb

nie powstanie 2 część skoro bohater umarł w realu

ocenił(a) film na 6
Weronka90

Przepraszam.Żartowałem sobie ,a nie wiedziałem o śmierci aktora.Szkoda młodego człowieka ...

clarencefilmweb

odchodzą Ci co nie powinni a oszuści z pislandii dalej okradają Polaków i mają się dobrze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones