PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743459}

To tylko koniec świata

Juste la fin du monde
6,8 18 160
ocen
6,8 10 1 18160
5,3 19
ocen krytyków
To tylko koniec świata
powrót do forum filmu To tylko koniec świata

Dawno nie widziałem tak smutnego filmu, cały Xavier... smutny realny jak życie Arcydzieło

ocenił(a) film na 8
opietro1969

właśnie skończyłam oglądać i nie mogę wyjść z transu.. mam podobne odczucia.. cały Dolan, filmy do bólu smutne i zostawiające piętno, a jednak tkwi w jego filmach duży procent magii;)

ocenił(a) film na 8
kilmenyy

magia
i
prawda

opietro1969

Marzę o tym, by rodzina, kiedy ja będę odchodził, zrobiła równie nikczemną awanturę.

ocenił(a) film na 1
opietro1969

Realny? Wskaż mi rodzinę, która w ten sposób się zachowuje, rozmawia ze sobą i kłóci. Nawet jak w jakiejś rodzinie są poważne konflikty, to nikt nie zachowuje się tak absurdalnie, jak tutejsi bohaterowie. Każda ich sprzeczka zahaczała o absurd, z rozmów nic nie wynikało.

ocenił(a) film na 8
slawmm

Uwierz - są takie rodziny. w tym filmie doskonal ukazano problem rodziny i każdego z członków. Najmłodsza siostra nie zna sławnego brata, chciałaby by być blisko niego, chcę go poznać, czeka na to. Najstarszy brat ma żal do środkowego, że wyjechał, że ich zostawił, że go zostawił, został sam. Matka wie, że dwójka dzieci czeka na brata, że brakuje im go, ale nic nie może z tym zrobić, pogodziła się, choć w głębi duszy nie. zona najstarszego zna głównego bohatera tylko z opowiadań, ale go nie dyskryminuje, wie, że całej rodzinie zależy na nim, mimo żalu. Jest to poważny konflikt, który Dolan doskonale ukazał. Nie da się tego naprawić ot tak.

ocenił(a) film na 8
brrr13

tak, bardzo prawdziwa historia
:(

ocenił(a) film na 6
opietro1969

Dla mnie za smutny i odrobinę przegadany.

opietro1969

tylko na co chorował Louis i czego nic nikomu nie powiedział?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones