PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=172884}
7,2 149 213
ocen
7,2 10 1 149213
8,3 33
oceny krytyków
Toy Story 3
powrót do forum filmu Toy Story 3

Ile masz lat?

ocenił(a) film na 9

Temat - ciekawostka statystyczna, moze pozniej podliczymy srednia.
Ciekawi mnie jaki jest sredni wiek fana tej serii? Z jednej strony wydawac by się mogło, ze te filmy skierowane sa do maluchow ale cos mi sie wydaje ze przecietna wyjdzie duuuzo wyzsza..

Wpisujcie ile macie wiosen na karku ;)

23

ocenił(a) film na 8
Wilkinson

19 mam ;)

użytkownik usunięty
Wilkinson

14 :) mój tata 35 i też bardzo lubi Toy Story, pamiętam jak byłam mała, a on przyniósł mi kasetę video. Do dziś ją trzymam <3

ocenił(a) film na 10
Wilkinson

25, mam pierwszą część na VHS! !!!!!!!

ocenił(a) film na 9
Wilkinson

no to wam zawyżę, mam 33 i kocham Toy story całym sercem! <3

ocenił(a) film na 9
marlon

22 w kwietniu :)

ocenił(a) film na 6
Wilkinson

8,ale właściwie to prawie 10.

ocenił(a) film na 8
Wilkinson

13 , kocham te filmy

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 10
Wilkinson

20,pierwszą część oglądałam jak byłam mała na VHS,a na trzeciej w kinie płakałam jak dziecko xd

ocenił(a) film na 8
misseri

No ja jak byłem mały to miałem zarówno pierwszą jak i drugą część też na VHS. :)
A trzecia też mi się spodobała, co prawda stylistyką fabularną przypominała trochę "Uciekające Kurczaki" (trzymanie zabawek jak w obozie koncentracyjnym), ale co tam ważne, że fajne. <3

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 8
Wilkinson

13 ;p

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 9
Wilkinson

Ja mam 26 lat i powiem szczerze, że obejrzawszy 3 część stwierdziłem, że taka bajka to jest coś.. niezwykłego! Pierwszą część obejrzałem będąc dzieckiem, od razu stała się moją ulubioną. Potem, gdy wyszła druga część dostałem ją na kasecie video w prezencie co wywołało u mnie szał radości :) Razem z siostrą siedzieliśmy i oglądaliśmy przez znaczną część dzieciństwa, a TS nigdy się nam nie nudziło..

W 2010 roku poszliśmy do kina na 3 część. No i masz, ryczeliśmy jak owieczki. Gdy się obejrzy ten film po latach, znając dwie pierwsze częśći to dociera do człowieka jaki się zrobił dorosły :) Tak jak Andy.

ocenił(a) film na 8
Wilkinson

17 ;p

ocenił(a) film na 9
Wilkinson

9; 11; 13; 18; 40; 43; 59; 66;
to wiek wszystkich fanow z naszej rodziny

ocenił(a) film na 10
Wilkinson

17 :-)
Pozdrawiam .

Wilkinson

29 :) napewno troche sentyment bo pierwsza częsc jeszcze z tata w kinie oglądałem to nam szczeki pospadały :)

ocenił(a) film na 8
Wilkinson

23 :-)

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 9
Wilkinson

W tym roku 17

ocenił(a) film na 9
Wilkinson

20 :)

ocenił(a) film na 8
Wilkinson

18 lat

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 9
Wilkinson

26 :)

ocenił(a) film na 8
Wilkinson

22 :) uwielbiam Toy story :D

ocenił(a) film na 8
Wilkinson

21 :)

użytkownik usunięty
Wilkinson

20. Jakoś specjalną fanką nie jestem, ale kocham filmy animowane.

Wilkinson

21 (:

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 10
Wilkinson

33 :) Na pierwszej części byłem w kinie, a teraz z synem oglądam. Trzecia cześć mnie naprawdę zaskoczyła swoją zajebistością :")

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 8
Wilkinson

Ja 18, a niedługo 19. ;)

Wilkinson

22 :) Całą trylogię obejrzałem dopiero w zeszłym roku i wprawiła mnie w absolutny zachwyt

ocenił(a) film na 10
Wilkinson

Wielki fan, zwłaszcza 1 i 3 (dla mnie najlepszej) części. I chyba najstarszy... we wrześniu kończę 34:( (Ale wciąż młody duchem)

ocenił(a) film na 7
Wilkinson

19 :D

Wilkinson

24 .Fanem Toy Story może nie jestem ale uwielbiam kreskówki

ocenił(a) film na 8
Wilkinson

ja 41, córka 4, niedawno polubiła tę serię, jej śmiech to moja pozytywna ocena bajek, pozdrawiam fanów

Wilkinson

27 a dzisiaj podobno jest dokladna rocznica premiery pierwszej czesci (20 lat temu)

Wilkinson

11 najmniej ze wszystkich

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones