PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9542}

Transamerican Express

Silver Streak
6,6 860
ocen
6,6 10 1 860
Transamerican Express
powrót do forum filmu Transamerican Express

Tytuł filmu to "Trans american express",a nie "Express Srebrna Strzała" skąd wytrzasnęliście ten tytuł??? To nie jedyny
film który zaginął w akcji.Nie wiem czy ktoś oglądał japoński film sensacyjny pt."Superexpress w
niebezpieczeństwie",wspaniały film sensacyjny trzymający w napięciu od pierwszych minut aż do samego
końca.Dowiedziałem się intensywnie plądrując internet,że prawa autorskie wykupili jakieś cwaniaki i handlują nim w
necie za dolce.Jedna z filii tych popaprańców znajduje się we Wrocławiu.Jestem zdrowo wkurzony tym,że takie filmy
znikają bezpowrotnie z ekranów.Pozdro dla wszystkich kinomaniaków.

użytkownik usunięty
jerzy1208

Prawdziwy tytuł to "Express srebrna strzała", pod takim tytułem właśnie był wyświetlany zawsze w tv. (bodaj na polsacie)

Od zawsze w kinie tytuł brzmiał "Trans american express". Nie patrz na Polsat. Jak wyświetlali film w kinach Polsatu nie było. Pozdrawiam

jerzy1208

http://m.imdb.com/title/tt0075223/ Tu jest lista pod jakim tytulem film ten znany jest w poszczególnych krajach. Na imdb, wiec i zapewne w całej Ameryce, ma on tytuł Silver Streak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones