PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645955}

Transformers: Wiek zagłady

Transformers: Age of Extinction
6,2 101 522
oceny
6,2 10 1 101522
3,4 10
ocen krytyków
Transformers: Wiek zagłady
powrót do forum filmu Transformers: Wiek zagłady

...tak chociaż mniej więcej po co na co komu i dlaczego?

Filmu nie oglądałem i nie zamierzam, ale zanim zostanę spalony na stosie za wystawianie ocen filmowi nieobejrzanemu chciałbym tylko wytłumaczyć antyhejterom:

Daję 2/10 za zamianę Duhamela na Wahlberga.

Daję 2/10 za zamianę LeBoufa na jakiegoś miernego aktorzynę spod monopolowego.

W końcu daję 2/10 za zamianę Foxicy na jakąś blond pindę, której morda na każdym ujęciu wygląda tak samo.

Daję 2/10 za zabicie zajebistej trylogii.

I nie - nie oglądałem. Ale to tak jak z Kac Wawa. Człowiek nie oglądał, bo wie co by go czekało. Ale za samą próbę wyłudzenia pieniędzy przez producentów - nauczycielskie "pała, siadaj".


Jednakże jako samozwańczy fan Transformersów chciałbym się dowiedzieć o co tak naprawdę kaman. Czy zostało wyjaśnione brak poprzednich bohaterów? Co się stało z Witwickym, żołnierzami, agentem Simmonsem?

Są w ogóle jakieś nawiązania? Bumblebee może? Ktoś coś? Będę wdzięczny za jakieś info o samym scenariuszu tego gniota od kogoś kto naraził swoje zdrowie psychiczne i obejrzał to cudo.

Dziękuję z góry.

ocenił(a) film na 7
SpookyFox

tak więc faktycznie lepiej się wstrzymać niż dawać ocenę bez oglądania....

nie wyjaśniono nic oprócz tego że po historii z Chicago autoboty musiały się ukrywac więc można było się domyślić że jak schowają się gdzieś u poprzednich bohaterów to ich zaraz znajdą... logiczne... wydaje mi się że tak ale to chyba zależy od tego jak kto ogląda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones