PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645955}

Transformers: Wiek zagłady

Transformers: Age of Extinction
6,2 101 445
ocen
6,2 10 1 101445
3,1 9
ocen krytyków
Transformers: Wiek zagłady
powrót do forum filmu Transformers: Wiek zagłady

"Tuning" Transformerów genialny. Tak samo jak i wizualizacja. W tej kwestii kawał dobrej roboty. Kto się zgadza?

ocenił(a) film na 7
asiulka026

Ja. Dobra robota pod względem efektów. W takim kinie tylko to się liczy

ocenił(a) film na 6
Gladiator1000

Zgodzę się, aczkolwiek ja jako kobieta zwracam uwagę na fabułę jednak :D Najlepiej mi się oglądało jedynkę i po części dwójkę ;d

ocenił(a) film na 7
asiulka026

Wspomniane filmy są bezsprzecznie lepsze. Ale wiek zagłady warto było zobaczyć choćby ze względu na efekty ;)

ocenił(a) film na 6
Gladiator1000

Świetnie to ująleś :D Zgadzam się ;)

asiulka026

Więc mężczyźni nie zwracają uwagi na fabułę?

ocenił(a) film na 6
mdarnowski

Niczego nie sugeruję :D

ocenił(a) film na 1
asiulka026

To dość płytka fabuła Ci wystarczy aby ocenić tak denne kino na 6.

ocenił(a) film na 6
kamilo0002

Moim zdaniem nie była bardzo płyta :v

ocenił(a) film na 4
asiulka026

Jak dla mnie to najgorsza część pod tym względem. Sporo transformacji działo się poza ekranem, a szczytem lenistwa są te transformacje, gdzie Transformer zamienia się w chmurę jakichś metalowych kulek.

ocenił(a) film na 6
Madoq

fakt, tego nie powinno być. mimo, że to tylko niby te "nufki" tak robiły jednak w ten sposób mogłyby unikać wiecznie zniszczenia (co zresztą w pewnym momencie jeden z trans, po strzale, mówi)

ocenił(a) film na 4
asiulka026

Transformery były świetne, szczególnie jak Bay pokazał że Optimus potrawi się mocno wnerwić. Bee jak zwykle nie do pobicia !

ocenił(a) film na 5
asiulka026

Fabułą była słaba, transformery były bardzo dobre ale obsada... przez to że w 3 części nie wystąpiła Megan Fox bardzo mnie zdenerwowało ale aktorzy którzy się tu pokazali ehh..., kim oni są? Czego tu chcą? Po co ich tu wsadzili? Takich pytań mógłbym zadać jeszcze kilkanaście ale na żadne nie byłbym w stanie odpowiedzieć - coś potwornego.

ocenił(a) film na 6
Avatar97

Najgorsza ta blondynka, dno.

ocenił(a) film na 5
Avatar97

Co do Transformersów nie można mieć jakichś niebotycznych wymagań co do fabuły, ale.. No własnie - ale. Jedynka, dwójka, a po sporej części i trójka (mały minus za brak Megan Fox) trzymały dobry poziom tak wykonania (efektów) jak i fabuły jak na kino tego typu. I naprawdę można się przy nich świetnie bawić. Natomiast to co zrobili w czwartej części, to jest jakaś żenada. Fabuła średnio trzymająca się całości serii. Kompletnie spieprzona moim zdaniem gra aktorów, choć może scenariusz po prostu był do dupy. Jakby to powiedzieć - czwórka bardzo, ale to baaaardzo odstaje od reszty części. Spokojnie można powiedzieć że nie musiała powstać, lub też mogła powstać jako osobny film a nie jakaś żałosna kontynuacja.

ocenił(a) film na 6
asiulka026

Ja!
Chicago już dawno nie wyglądało tak pięknie. Fotografia Amira Mokri zapiera dech.

asiulka026

Podziwiam osoby, które przy tych tańcach kamery i chaotycznym montażu potrafią skupić się na wizualiach i jeszcze je doceniać.

ocenił(a) film na 6
Ziomaletto

Oko kobiety ;)

asiulka026

Może coś w tym jest :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones