PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645955}

Transformers: Wiek zagłady

Transformers: Age of Extinction
6,2 101 445
ocen
6,2 10 1 101445
3,1 9
ocen krytyków
Transformers: Wiek zagłady
powrót do forum filmu Transformers: Wiek zagłady

Czy ktos wytrzymal te ciagle rozwalanie budynkow przez prawie 3godz?

użytkownik usunięty
kodyak81

Ze wszystkich stron starałem się żeby nie usnąć, co chwilę patrzyłem kiedy koniec, ale niestety musiałem to wszytko wytrzymać.

ocenił(a) film na 1
kodyak81

Wiedziałem, że będzie źle. Początek jednak był znośny. Coś majaczyło, co udawało fabułę. Bohaterowie oczywiście, z żurnala; lachon, ciacho i tatuś ciacho. Grali tak, jak wyglądali - sztucznie. A relacje tych manekinów - kogo w ogóle obchodziły... Groteskowe i paskudne roboty, jeden samuraj, drugi z brodą i cygarem, inny mały Einstein. Szybko eksplozje zastąpiły fabułę. O co urna chodziło asasynowi z kosmosu, z tymi mieczami? Nie będę cholera oglądał następnej części, żeby się dowiedzieć. I kto tu był głównym przeciwnikiem? Ludzie? Ten z armatą na ryju? Galvatron/Megatron, wtrącony z *upy w połowie filmu, tak jak (żałosne) Dinoboty? Łysy koleś nagle staje się dobry i "śmiechowy". Dostajemy Chiny (pod widzów z Azji?), ciągłe lokowanie produktów - gość sobie pije chińskie mleko... I wybuchy, uciekanie, strzelanie, latanie, spadanie, łapanie w locie, trójca przeżywa bliskie wybuchy rakiet... Żenada. Bay i Kruger, niech was szlag.

ocenił(a) film na 5
kodyak81

Ja wytrzymałem i średnio to wyglądało.

ocenił(a) film na 10
kodyak81

Super było, lubię jak jest dużo akcji w filmie, a tu się dużo dzieje cały czas, nie ma chwili nudy, jest super.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones