PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645955}

Transformers: Wiek zagłady

Transformers: Age of Extinction
6,2 101 517
ocen
6,2 10 1 101517
3,4 10
ocen krytyków
Transformers: Wiek zagłady
powrót do forum filmu Transformers: Wiek zagłady

Producenci powinni się obudzić i zrobić duet reżyserski M.Bay'a do rozwałki i np. C.Nolan'a do fabuły moim zdaniem. Powinni też zmienić scenarzystę. Co myślicie?

szuler2

Srolana nie Nolana. Czy to jedyny reżyser na świecie? Czy Nolanizm to już religia? Ile można, ludzie... .

TheBlur

Opanuj się człowieku, ja dałem tylko przykład jaki mi akurat do głowy przyszedł. Równie dobrze mógł by być James Cameron czy jakikolwiek inny reżyser, który jest dobry w tym co robi.

szuler2

Dokładnie tak... Nolan może nie jest najlepszy, ale poradziłby sobie z tym bez problemu... Scenarzysta to powinien być Steve Kloves i Roberto Orci - scenarzyści 1 części

ocenił(a) film na 5
szuler2

Popieram!

ocenił(a) film na 10
szuler2

Nie.Dzięki Bayowi mamy zajebisty film z efektami specjalnymi oraz niesamowitą fabułą.

ocenił(a) film na 4
filmowy03817

Tak ... swietna fabula :) w pierwszej czesci powstali dzieki szescianowi a teraz okazuje sie ze zostali stworzeni przez jakichs gosci .. fabula trzyma sie kupy nie ma co :)

ocenił(a) film na 10
chester89lodz

Człowieku z tobą nie będę dyskutować,ponieważ się nie znasz na sci-fi oraz fantasy.Powód: oceniłeś avatara na 6 czy Władcę pierśćieni drużyna pierścienia na 7.

ocenił(a) film na 4
filmowy03817

Swietnie odpierasz argumenty :)

ocenił(a) film na 10
chester89lodz

Twoje argumenty będę odpierać,ponieważ się nie znasz na sci-fi.

ocenił(a) film na 4
filmowy03817

Polska mowa byc gumowa :)

ocenił(a) film na 10
chester89lodz

Trollowa mowa być bezsensowna.

ocenił(a) film na 4
filmowy03817

czytamy ze zrozumieniem kolego :)

szuler2

Powinni zresetować serię i zrobić z tego jakąś serię animowaną z innym reżyserem i scenarzystami, bez tanich wybuchów co pięć sekund, lokowania produktów, slow motion tam gdzie nie trzeba i wytapetowanych lasek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones