PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645955}

Transformers: Wiek zagłady

Transformers: Age of Extinction
6,2 101 520
ocen
6,2 10 1 101520
3,4 10
ocen krytyków
Transformers: Wiek zagłady
powrót do forum filmu Transformers: Wiek zagłady

Ci co byli na seansie... Co się stało z Samem, przecież był on uwielbiany przez bumblebee.
Bee przecież by go nie zostawił.... ?!?! Sam nie zginął w 3 części a ni nic z ych rzeczy..
Dostane odpowiedź na to pytanie jak pójdę do kina?

ocenił(a) film na 8
Dawid190419

Nope. Chyba że po napisach ale jak zwykle mojej nie chciało się zostać...

vandal454

i co, jesteście dalej razem?

ocenił(a) film na 6
Dawid190419

niestety, po napisach nic nie ma. I o Samie ani słowa, za to akcja toczy się po 5 latach i w sumie nie razi aż tak w oczy brak tej postaci.

minogina

może i masz rację, ale wolałbym, żeby wyjaśnili do końca sytuacje z Samem, a nie na odpier** dodali se 5 lat z myślą wykasowania "O TAK" poprzednich postaciach. Mogli jakoś zakończyć to, wystarczyła by śmierć Sama, albo... sam nie wiem, ale nie podoba mi się to.

Dawid190419

Niby dlaczego? Głownymi postaciami tej serii są roboty i to wokól ich historii toczy się fabuła.

EMPEGERO

Racja. Tu chodzi o roboty. Ale też mnie to zdziwiło... brak Sama? Ale jak? Czemu? No.. tak wyszło i w sumie możemy mieć milion domysłów czemu. Oczywiście mnie zastanawiało dlaczego choć raz nie wspomniano o nim w filmie. Bee tyle z nim przeszedł. To tak jakby w ciągu tych 5 lat o wszystkim zapomnieli...to tak jakby autoboty o wszystkim zapomniały. Przecież Sam był dla Bee wszystkim. No ale może nam też wystarczyć jego wypowiedź do Sama ,,Zawsze będziesz moim przyjacielem... muszę już iść,, kiedy w 3 części po zerwaniu sojuszu musiał odlecieć z Ziemi. I przez to możemy sobie dodać w myślach, że Bee cały czas pamiętał o chłopaku. Tylko bez Sama Bee wydał mi się taki jakby ,,nieobecny,,. Odsunęli go na drugi plan. Ale cała ta akcja (chwilami nielogiczna), nowe technologie, kreowanie broni,legendy, to było coś nowego. Mam nadzieję, że w 5 części (przewidywana na 2017 rok) poskłada się to wszystko jakby bardziej do kupy, skupią się na Bumblebee i relacjach ze wszystkimi... no i żeby była jakaś dobra bitwa ;)

Music_Life

Wiesz ze wogóle 5 bedzie 2016 i bedzie tam starscream,shokwave i soundwave z tych co zgineli

Bumblebee_zemsta18

A wiesz, że ty jesteś idiotą?

ocenił(a) film na 7
Music_Life

miliony domysłów może nie ale jeden logiczny... Autoboty musiały się chować taki dostały rozkaz od Optimusa, no wiadomo chyba że Bee u Sama się nie schowa bo zaraz by go znaleźli

Abigail_6

Dla mnie transfotmers 4 i 5 to nie transformers, bo nie ma Sama :( ! CHOCIARZ MOGLI BY POWIEDZIEĆ CZY COŚ SIĘ Z NIM STAŁO, ALBO CZY ZAGRA JESZCZE !!!!!?!?!?!!

ocenił(a) film na 7
kamilxdd_filmweb

no też czekałam na informację jakąś, mogli chociaż cokolwiek wspomnieć. Podejrzewam że Bee zachowywał się jak sfrustrowany nastolatek przez to że musiał rozstać się z Samem... albo chcieli go tak wykreować z nieznanych nam przyczyn

Dawid190419

moja odpowiedź może być całkiem nielogiczna i mówi iż Sam dorósł zmienił imię i nazwisko oraz założył rodzinę i przez to od 4 części główny bohater jest odgrywany przez Marka Wahlberga, a nie przez Shia LaBeofu i jest to starzsza wersja dobrze znanego Sama Witwickiego

ocenił(a) film na 6
Maksymilian_Tadla

masz racje jest nielogiczna xd

Maksymilian_Tadla

niestety nie zgodzę się ponieważ w 5 części jest mowa że to pani dr vivian jest ostatnią z rodu Witwiccan, co by oznaczało że sam nie żyje

Peterko37

Nie mówili tak. Mówili że ten hrabia jest ostatni a ona jest spokrewniona z merlinem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones