PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645955}

Transformers: Wiek zagłady

Transformers: Age of Extinction
6,2 101 476
ocen
6,2 10 1 101476
3,1 9
ocen krytyków
Transformers: Wiek zagłady
powrót do forum filmu Transformers: Wiek zagłady

Podczas seansu z ekranu wylewa się hektolitrami kombinacja głupoty i kretynizmu. Wszystko co może wybuchnąć wybucha. Grimlock który chce trafić Prime'a uderza w ziemię a wystrzał iskier jakby wyleciał w powietrze skład amunicji. TO JEST CHORE! Jestem wielkim fanem sci-fi ale ten film obraża mnie i moją inteligencję. Duet reżyser i scenarzysta do wywalenia na zbity ryj za to co zrobili!

ocenił(a) film na 1
brodiii

To skąd tak wysoka ocena?

Dealric

fakt, wymaga korekty.

ocenił(a) film na 10
brodiii

Ten film jest arcydziełem a nie durnotą.Co ty bredzisz?

filmowy03817

Po pierwsze nie TY bo razem wódki nie piliśmy. Po drugie mam prawo do własnego zdania a mówi ono że wybuchający trawnik przy uderzeniu go czymś na zasadzie maczugi jest delikatnie mówiąc głupie.

https://www.youtube.com/watch?v=dJxj1mou03M - tak wyglądałby titanić gdyby robił go m.in Michael Bay który przyzwyczaił nas do tego że nawet upadający na ziemię długopis wybuchnie.

Fabuła w filmie trzyma siękupy jako tako. Gra aktorska nie jest tragiczna(chociaż postać Tessy jest tak samo idiotyczna jak Mikaeli - zamienił stryjek siekierke na kijek). Niestety ale jednak film JEST GŁUPI lub jak kto woli DLA GŁUPICH DZIECIAKÓW. Taki sam los spotkał Iron Mana 3 - zostało wspomnienie świetnej pierwszej części a 3 to głupota od początku do końca. Do tego ten wylewający się z ekranu tandetny amerykański patos. Tu powiewająca flaga itp. Do tego podbijanie emocji tanimi sposobami.

Niech Bay i ten drugi kołek uczą się jak się robi filmy od takich np: Anthonego i Joe Russo( reżyserów "Zimowego Żołnierza". Świetny klimat, świetna fabuła, wszędzie efekty specjalne ale nie rażące w oczy głupotą.

Jak Pan widzi film(transformers 4) ma średnią ocenę 6,3 na FW a na imdb 5,9 co nie wskazuje na to że ten film jest "arcydziełem" Dla porównania Zimowy żołnierz ma 7,3 i 7,9.

O gustach się co prawda nie dyskutuje bo jest z nim jak z dupą, każdy ma swoją. Moim zdaniem ostatnia odsłona transformersów jest delikatnie mówiąć : "chu**wą bajką dla dzieci" bo dobrym filmem Sci-fi akcji tego nie nazwę.

Pozdrawiam i życzę wesołych świąt

ocenił(a) film na 10
brodiii

Dziękuję i nawzajem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones