PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645955}

Transformers: Wiek zagłady

Transformers: Age of Extinction
6,2 101 528
ocen
6,2 10 1 101528
3,4 10
ocen krytyków
Transformers: Wiek zagłady
powrót do forum filmu Transformers: Wiek zagłady

jak myślicie Transformers 4 będzie dubbingowany czy nie

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 10
mateusz dobosz

modle się żeby tak było

ocenił(a) film na 6
mateusz dobosz

na 100% des dubbingu i oby tak było bo jak będzie dubbing to film straci to coś

ocenił(a) film na 10
mango76

oryginalny głos robotów jest najlepszy

mateusz dobosz

Skąd pomysl z dubbingiem ? Przecież poprzednie 3 go nie miały.

ocenił(a) film na 10
transformers567_fw

spider man 3 też nie miał dubbingu pl a niesamowity spider man 2012 już miał więc jest jakaś możliwość że będzie dubbing w tf 4
ale obym się mylił

ocenił(a) film na 6
mateusz dobosz

Za każdym razem to samo "oby nie było dubbingu" , "film straci to cos" itd.. Jak się wam Polski język nie podoba, to wypierdalać do szwabów, tam wasze miejsce.

użytkownik usunięty
Stomolko

Maciek do Pisu.

ocenił(a) film na 6

Stary temat ale nie wyrobie jak nie napiszę.

Stomolko - zacytuję "jak się wam Polski język nie podoba" czyli z lektorem to nie tłumaczone na polsku? HAHAHAHAHAHAHA
Zacytuje znów "to wypierdalać do szwabów, tam wasze miejsce" ależ to właśnie w szwabach 95% filmów, programów czy reklam jest dubbingowane co brzmi tragicznie. Wiem bo tam pracuję. HAHAHAHAHAHAHAHAHA
Więc wniosek jest jeden. Wypierdalaj tam gdzie twoje miejsce!


Stomolko

@Stomolko Widać że nie znasz się na filmach i masz zero szacunku do nich jak i ludzi którzy je tworzą...

ocenił(a) film na 6
Filips19

Niby dlaczego? Bo lubię dubbing? Lubić dubbing= zero szacunku do filmu i ludzi którzy go tworzą? Fajna logika...

Stomolko

Tak synku, to jest zero szacunku dla aktorów którzy tam grają, oni uczyli się kwestii, ćwiczyli mimikę twarzy, a ty i tak sobie pierdo.lniesz dubbing jakiegoś gościa co sobie tylko w studiu siedzi... Mało tego duża część kawałów i innych kwestii po przetłumaczeniu na polski staje się sucharem...

ocenił(a) film na 6
Filips19

Yhm, czyli lektor jest niczym lepszym. Oni się uczą kwestii a ja słucham kolesia który czyta z kartki (Tak właściwie jak osoby grające transformery ale co tam), W ogóle najlepiej jakbyśmy oglądali filmy (a szczególnie 3D) z napisami. A nie, czekaj, oni się uczą kwestii a ja se mam czytać coś czego oni się nie uczyli? Czyli, że żeby mieć szacunek do filmów należy oglądać je w angielskim i umieć go perfekcyjnie aby wszystko zrozumieć. Super, dziękuje Ci. Od dzisiaj będę szanował filmy.

Stomolko

Nie załapałeś zią... Może za parę lat, jak będziesz miał więcej filmów na swoim koncie zrozumiesz.

ocenił(a) film na 7
mateusz dobosz

Bo jak spider man 3 był to Marvel jeszcze nie był Disney'a ale Niesamowity Spiderman niestty już był pod skrzydłami Disney'a a to oznacza dubbing, na szczęście Transformers nie ma żadnych powiązań z Disney tylko z Hasbro a ci jak na razie nie dubbingują filmów o swoich produktach.

Shadow_5

Spider Man nie nalezy do disneya tylko do Sony.

mateusz dobosz

Niezapominajmy że Avengers, Iron Man 3 i Thor Mroczny Świat też mieli dubbing

ocenił(a) film na 7
mateusz dobosz

Dzisiaj byłem na "Niesamowitym Spider-manie 2" i był puszczony zwiastun z dubbingiem

ocenił(a) film na 6
Digital_boy

Serio z tym dubbingiem w AoE?

ocenił(a) film na 10
Demolishor2

Niektóre zwiastuny są dubbingowane, ale film pozostaje w oryginalnym dźwięku + napisy :P

ocenił(a) film na 5
perf92

Ale myślę że nie w tym przypadku, bo ostatnio większość filmów o supebohaterach na podstawie komiksów jest dubbingowana (Spider Man, XMen, Kapitan Ameryka).

ocenił(a) film na 10
Digital_boy

Transformers 4 z dubbingie widziałes gdzie

ocenił(a) film na 7
mateusz dobosz

Już to sobie wyobrażam: Optimus:Andrzej Grabowski
Dinobot 1:Szymon Kuśmider
I tak dalej i tak dalej...ahahahahaahah

Pafflo1

Najlepiej pod Optimusa pasowałby Mariusz Leszczyński

ocenił(a) film na 5
GalaQXus

Start International Polska rozpoczął właśnie castingi do dubbingu Transformers Wiek zagłady, taka mała informacja :)

GaJdAtOr

No to powodzenia panie Leszczynski :)

ocenił(a) film na 7
mateusz dobosz

Jak by się dało napisać petycje albo coś. Nie zniosę dubbingu w transformers nieważne jacy aktorzy by tam podkładałi głos przecież to psuje całkowicie klimat. Kto w Polsce potrafi zastąpić Petera Cullena w roli optimusa człowiek który od początku podkładał głos tej postaci. Nie wiem czemu panuje taki trend. Ostatni oglądałem nowego thora jak zobaczyłem scenę gdzie powiedział on w oryginale "kto następny" a nasi mistrzowie przetłumaczyli to na 'zatkało kakało'....... ŚMIECH !!. Tak samo głupkowaty dubbing w nowym spider manie. X men przeszłość która nadejdzie tak samo dubbing. Najlepiej niech wydają z lektorem i dubbingiem. Więc do kina na transformers nie wiem czy pójdę bo boje się kto podłoży głoś min właśnie optimusowi będzie to śmieszne ale..... niestety poprzednie 3 części były w porządku fajny lektor wszystko ok ale ci dalej muszą kombinować. Bo myślą że jak dadzą dubbing to sprzedaż płyt skoczy im o 100%.

Lukass15

Zgadzam się, jest nadzieja, że wydadzą z lektorem, ale bardzo nikła szansa... prawie zerowa...

ocenił(a) film na 7
Lody01

Ale jak to potem jest po jakimś czasie wydają film też z lektorem tak jak to w przypadku niesamowitego spider mana pierwszej części ? jest i z lektorem i dubbingiem

ocenił(a) film na 7
mateusz dobosz

Jeżeli ktoś nie chce dubbingu na tej stronie jest ankieta po prawej stronie proszę głosować http://polski-dubbing.pl/

ocenił(a) film na 10
Lukass15

ja chce dubbingu a tak poza tym nie obejrzeliście filmu a już krytykujecie dubbing

mateusz dobosz

Bo dubbing będzie do dupy... Okej, niech on sobie tam jest, ale niech dadzą też lektora

mateusz dobosz

Stanowcze NIEEEE dla dubbingu !!!!! Oglądałem Avengers oraz Hobbita z dubbingiem to była to po prostu porażka .... 0 emocji , kwestie czytane w jednym tonie nie zależnie od zmieniającej się sytuacji na ekrania (nie ważne czy bohater biegnie, idzie, umiera, walczy czy siedzi na tyłku - ton i głos ten sam ) Wszystko wydaję się być sztuczne i jeżeli ktoś zrobi z Optimusem jak zrobili w Avengers zastępując głos Iron Man'a jakimś pedalskim głosikiem to szału dostane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones