PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645955}

Transformers: Wiek zagłady

Transformers: Age of Extinction
6,2 101 522
oceny
6,2 10 1 101522
3,4 10
ocen krytyków
Transformers: Wiek zagłady
powrót do forum filmu Transformers: Wiek zagłady

Chodzi mi o te transformersy stworzone przez ludzi. Ich transformacja jest dla mnie idiotyczna, zamiana w jakieś chmurki czy jak to nazwać. Czy komiksach też było coś podobnego?
W animowanej serii podobał mi się transformacja, elementy fajnie do siebie pasowały itp. Składały się jak te zabawki.
A tutaj to za chwile będzie jak w ten z Terminatora, T-1000. Co raz bardziej jest to takie chaotyczne, jest auto, coś się tam pokręci i mamy robota.
Żeby nie było całą serie bardzo lubię, chociaż ta część dużo słabsza.

tihomax

Ja to nazywałem cyfrową transformacją, nie wiem czy idiotyczna, ale na logikę, gościa już nie załatwisz tak łatwo, bo jakby co to się cyfrowo zmyje i tyle, daje mu to przewagę.

ocenił(a) film na 5
Programista_filmweb

Jak pokazały się pierwszy raz, to faktycznie nie dało się ich tak łatwo pokonać, Ale w finałowej walce, zdejmowali je wszystkie jednym strzałem, więc trochę nie rozumiem tego. Wizualnie wyglądało bardzo ładnie, ale do filmu nijak mi to pasowało.

en89

No co ci mogę powiedzieć, to jest transformers, niestety znane z tego, że pokazują wielkiego kozaka, a potem śmiesznie przegrywa, najjaśniejszy przykład lockdown, nie wybaczę im tego jak nie wróci, trzeba było 4 części by w końcu im wyszedł arcy antagonista z "krwi i kości" i to jaki, a oni go ubili jak pierwszego lepszego.

ocenił(a) film na 7
Programista_filmweb

nie jednego ubijali w ten sposób, np. haniebna śmierć Starscream'a zabitego przez Sam'a, okropna śmierć Ironhide'a niespodziewającego się niczego, Ratchet błagający o życie i uciekającego przed ludźmi którzy go nawet słuchać nie chcą, Arcee której było tyle co nic i zginęła niezauważalnie, jedynie śmierć Jazz'a była najmniej haniebna no i przynajmniej go opłakiwali

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones