PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123444}
7,1 117 502
oceny
7,1 10 1 117502
5,0 8
ocen krytyków
Transporter 2
powrót do forum filmu Transporter 2

Super film

ocenił(a) film na 8

Trzymający w napięciu a Jason jak zawsze wymiata.

ocenił(a) film na 5
rado_filmaniak

Co w tym filmie trzymało w napięciu ?

DomToretto

Audi A8 W12 .

ocenił(a) film na 5
Prezydent_2

No, szczególnie jak odczepiał bombę żurawiem ...

ocenił(a) film na 5
DomToretto

hahah, no tym to przegięli pałę. Jeszcze tak gładkie przeskakiwanie z dachu na piętro innego budynku :D

ocenił(a) film na 10
rado_filmaniak

zgadzam się, mnie się bardzo podobał ten film, dużo akcji, a Jason po prostu niesamowity, kocham tego gościa ;D

jennifer55

Tez uwielbiam tego aktora, zwlaszcza podoba mi sie jego styl walki. :P

rado_filmaniak

Dla mnie swietne kino akcji z Jasonem na czele. Zasluzone 10/10 :P

ocenił(a) film na 10
Shurtugal_Eragon

jak nie jak tak :)

ocenił(a) film na 5
rado_filmaniak

Trochę za bardzo nagięty. Co ciekawe w 1 części sam Jason nie zgozdił się zagrać sceny, która wydawała mu się zbyt nierealistyczna, szkoda że w tej części i tak nie zrobił. Bomba z żurawiem i ten skuter wodny to już straszna tandeta. Szkoda, bo gra aktorska była dobra... 5/10

użytkownik usunięty
karramba_

Pierwsza część była o wiele lepsza.. Film miał swój urokliwy klimat jak na sensację. Tutaj mamy do czynienia z nie do końca wiadomo czym. Dużo nierealnych popisów kaskaderskich przyćmiły drugą część. Główny bohater jak i jego auto są nie do zdarcia - niezniszczalni. W pierwszej części też były popisy kaskaderskie ale bardziej "przyziemne" niż tutaj ukazane. Co do gry głównego bohatera, nie mam zastrzeżeń, ale fabuła filmu też nie przypadła mi do gustu, taka fantastyka - science fiction. Dlatego uważam że film zasłużył na maksymalną ocenę 5. Szkoda, że często kolejne części są robione na siłę tak jak w tym przypadku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones