PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123444}
7,1 117 502
oceny
7,1 10 1 117502
5,0 8
ocen krytyków
Transporter 2
powrót do forum filmu Transporter 2

Uwazam ze 2 jest lepsza od 1 pod wzgledem scen walk i efektow specjalnych ktorych w filmie jest duzo ale rezyser umial to starannie dobrac zeby sie nie mudzilo i tak jest dlatego ja czekam na premiera w polsce i odrazu ide bez zastanowienia sie.I wam tez to radze jesli kochacie filmy akcji i kopaniny bo ja uwielbiam!!!

ocenił(a) film na 1
daniel106

No w dragon balu tez bylo duzo walki ale tam chociaz ich moce były wytłumaczone a tu to jest termintor 4 a nie kiurier

daniel106

TEN FILM TO NIC TAKIEGO JEDYNKA JEST LEPSZA A TUTAJ JUZ PRZEKABINOWALI ZROBILI Z NIEGO SUPER BOCHATERA DLA MNIE DO BANI NIE POLECAM NAWET CALEGO NIE OBEJZALEM PO PROSTU JEST NUDNY A NAJLEPSZE JEST TO ZE LASKA STRZELA Z DWOCH METROW DO KOLESIA I NIE MOZE W NIEGO TRAFIC MOZNA SIE POSMIAC DUZO W TYM FILMIE SMIESZNYCH EPIZODOW.........HEHHEHHHEHHEH

daniel106

Jak można powiedzieć że druga część transportera jest lepsza od jedynki ?? czy ty oglądałeś dokładnie ten film ?? to jest matrix połączony z terminatorem, pierwsza część była rewelacyjna miała dobry klimat a tu co ?? - lipa na całego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones