PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123444}
7,1 117 502
oceny
7,1 10 1 117502
5,0 8
ocen krytyków
Transporter 2
powrót do forum filmu Transporter 2

o ile pierwsza część była filmem lekkim, łatwym i przyjemnym, o tyle ta poraża głupotą. Fabuła tego filmu jest tak prymitywna, że urąga myślącemu człowiekowi. W zasadzie, to miałbym problem z wyborem co było najdurniejsze, tyle tutaj tego. Sceny walki też jakieś z tyłka, sztuczne w cholerę, walką z Lolą to już w ogóle kpina, scena w samolocie, który uderza w wodę dziobem po czym odpada mu ogon (!) a bohaterowie w środku wyglądają, jakby w aquaparku się bawili mnie załamała. Załamało mnie zamknięcie fabuły, ale z drugiej strony jak się wymyśla tak piętrową bzdurę, to z tego nie da się wyjść potem z twarzą. Beznadzieja na maksa, oczekiwałem prostej, niezobowiązującej rozrywki typu Die Hard, a otrzymałem niejadalny pasztet, w którym bohater mija kule jak w matriksie, a fabuła jest kosmicznie głupia. Naprawdę, czuję się obrzygany tym filmem przez scenarzystę.

ocenił(a) film na 5
skttrbrain

Ja też :P
Nie sądziłem, że sequel będzie tak marny, ale Besson podołał zadaniu.
Nie polecam nawet miłośnikom filmów akcji i lekkiej rozrywki.

ocenił(a) film na 4
skttrbrain

Aż dziwię się ,że to ''coś'' ma tak wysoką ocenę?!?!?
Poza tym podpisuję się pod wszystkim co napisałeś. Mógłbym sam od siebie jeszcze tonę głupot z tego filmu dorzucić ,ale zrobię to zakładając osobny temat.
Takie filmy to już nawet nie są tak zwane ''odmóżdżacze'', a robienie sobie jaj przez producentów, scenarzysty i reżysera z nas widzów ,jest po prostu żenującą kpiną!
pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones